benq-rozsiruje-kompatibilitu-instashow-pro-bezdratovou-projekci-o-usbc-konektivitu
Novinka BenQ rozšiřuje kompatibilitu InstaShow pro bezdrátovou projekci o USBC konektivitu

BenQ rozšiřuje kompatibilitu InstaShow pro bezdrátovou projekci o USBC konektivitu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 5. 2019 11:30

Nová verze InstaShow s označením WDC10C umožňuje bezdrátové promítání bez nutnosti dalšího nastavení díky technologii plug-and-play v širokém množství zařízení s rozhraním USB-C a Thunderbolt 3, včetně MacBooků, a tím eliminuje problémy s připojením při schůzkách a firemních poradách.

Reklama
Reklama

Podle výrobce rozhraní USB-C v InstaShow WDC10C poskytuje prostor pro přenos Full HD (1080p) videa a 16bitového stereo zvuku do jakéhokoli zobrazovacího zařízení, které podporuje USB-C přes režim DisplayPort Alt mode, jako jsou MacBooky nebo počítače bez klasického HDMI. Nový USB-C vysílač je samozřejmě plně kompatibilní s předchozí generací přijímačů InstaShow WDC10.

BenQ rozšiřuje kompatibilitu InstaShow pro bezdrátovou projekci o USBC konektivitu

BenQ InstaShow WDC10C pracuje s libovolným operačním systémem a napříč všemi platformami. Vzhledem k tomu, že není nutná instalace aplikace do zdrojového zařízení ani přídavný ovladač, zaručuje tato verze absolutní bezpečnost dat s ochranou WPA2-PSK s 128bitovým šifrováním.

Paralelně s modelem WDC10C byl uveden také InstaShow WDC20 s inovovanou plug-and-play technologií pro snadnou bezdrátovou projekci z mobilních zařízení, interaktivních displejů a projektorů. Umožňuje navíc ovládání promítaného materiálu přímo na dotykových displejích bez nutnosti návratu ke zdrojovému zařízení. Je kompatibilní na vzdálenost až 15 metrů napříč všemi operačními systémy a platformami a poskytuje prostor pro připojení až 32 účastníků a rozdělení obrazovky do 4 nezávislých segmentů pro vzájemnou kooperaci.

BenQ rozšiřuje kompatibilitu InstaShow pro bezdrátovou projekci o USBC konektivitu

Standardní BenQ InstaShow WDC10 s HDMI a USB připojením je k dispozici za doporučenou cenu 28 990 Kč. Inovovaný InstaShow WDC10C s USB-C připojením se prodává za 32 390 Kč a InstaShow WDC20 výrobce nabídne až koncem června za 38 990 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning