evga-geforce-s-ucinnejsim-chlazenim
Novinka eVGA GeForce s účinnějším chlazením

eVGA GeForce s účinnějším chlazením

Mirek Kočí

Mirek Kočí

Společnost eVGA uvedla na trh vylepšenou GeForce 9800 GTX+ s účinnějším chlazením. Karta je založena na čipu G92 a využívá všechny výhody 55nm výrobního procesu.

Reklama

eVGA GeForce s účinnějším chlazením
i Zdroj: PCTuning.cz

Dočkat bychom se tak mohli lepších provozních vlastností (nižší spotřeby a zahřívání). Nový systém chlazení je podobný tomu na sérii GTX 200. Je to další zajímavý krok společnosti eVGA, která je dvorním výrobcem produktů s čipy nVidia. Minimum uváděné výrobcem pro 9800 GTX+ je 450 W kvalitní zdroj se zatížitelností 24 A na 12V větvích.

eVGA GeForce s účinnějším chlazením
i Zdroj: PCTuning.cz

Jak je na tom nová GeForce s takty? Jádro běží na 738 MHz, shadery na 1840 MHz a celkem 512 MB paměti GDDR3 na taktu 2200 MHz. Pokud se vám výkon nebude zdát dostatečný, můžete dokoupit další dvě karty a užít si 3-way SLI. Cena je stanovena na 175 dolarů.

Zdroj: Xtreview


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama