evolveo-gamma-t2-multimedialni-rekorder-s-podporou-h-265-hevc
Novinka Evolveo Gamma T2: multimediální rekordér s podporou H.265/HEVC

Evolveo Gamma T2: multimediální rekordér s podporou H.265/HEVC

Mirek Kočí

Mirek Kočí

8. 8. 2018 18:00

Evolveo uvádí na trh nový rekordér se dvěma HD tunery a certifikací Českých Radiokomunikací. Plně podporuje nastupující formát vysílání H.265/HEVC a další multimediální formáty jako jsou Dolby Digital Plus, EAC3, MKV, DivX, MP3 a JPG.

Reklama

Rekordér se vyznačuje zajímavým designem v kovovém těle a LCD displejem. Má se snadno ovládat pomocí dálkového ovladače. Instalace a ladění programů probíhá automaticky – lze volit mezi laděním po kanálech nebo frekvencích. Snadné ovládání je podpořeno českým menu na obrazovce.

Evolveo Gamma T2 nahrává televizní programy v digitální kvalitě na připojené USB úložiště. Je možné navíc zaznamenávat jiný program, než ten, který právě běží na televizní obrazovce, a to i z odlišných multiplexů. Rekordér podporuje funkci TimeShift, nabízí EPG (elektronický programový průvodce), obsahuje přehledné české menu a nahrávání programů je možné plánovat předem. Záznam se pak spouští automaticky ve zvoleném čase a ze zvoleného kanálu.

Evolveo Gamma T2: multimediální rekordér s podporou H.265/HEVC
i Zdroj: PCTuning.cz

Pomocí rekordéru je také možné z připojeného USB zařízení přehrávat nejen dříve nahrané programy, ale i ostatní multimediální soubory ve formátech MKV, DiVX, MPG, MP3, MOV nebo JPEG.

Dostupnost a cena

Duální multimediální rekordér Evolveo Gamma T2 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 1 390 Kč včetně DPH.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama