feiyutech-ak4500-spickovy-gimbal-je-konecne-v-prodeji
Novinka FeiyuTech AK4500: špičkový gimbal je konečně v prodeji

FeiyuTech AK4500: špičkový gimbal je konečně v prodeji

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 9. 2019 14:00

Na českém trhu se začal prodávat nový stabilizátor pro fotoaparáty a kamery s typovým označením AK4500. Gimbal společnosti FeiyuTech disponuje už v základní výbavě multifunkčním dotykovým displejem a kruhovým ovladačem. Cena startuje na 14 990 Kč.

Reklama

Feiyutech AK4500 je stabilizátor určený pro zařízení do hmotnosti 4,6 kilogramu a zájemce přitáhne zejména svou výbavou, která je v dané kategorii nejširší na českém trhu. Gimbal je už v základu vybaven dotykovým multifunkčním displejem a kruhovým ovladačem s možností namapování konkrétní funkce.

 FeiyuTech AK4500: špičkový gimbal je konečně v prodeji
i Zdroj: PCTuning.cz

Stabilizátor má v základní výbavě rychloupínací desku kompatibilní se standardem Manfrotto a ARCA, které usnadňují použití pro širokou škálu různých zařízení. Dalším prvkem v sadě je držák mobilního telefonu, který tak lze použít jako náhledový monitor. Doporučená cena základní sady AK4500 Essential je 14 990 Kč.

Vybavenější AK4500 Kit obsahuje navíc šikmý odnímatelný držák, který rozšiřuje možnosti úchopu a slouží specielně k pořizování záběrů od země a jednoruční držák Hyperlink s ovládacím kolečkem, dálkovým ovládáním a pohybovými senzory. Součástí je i jednotka bočního ostření Follow Focus 2, která umožňuje ovládání ostření přímo na stabilizátoru. Tato sada má doporučenou cenu 18 990 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama