hoverboard-ugo-8-jezdi-i-hraje-a-splnuje-normy-odolnosti-ip54
PCTuning Novinka

Hoverboard uGo 8: jezdí i hraje a splňuje normy odolnosti IP54

mirek-koci
Mirek Kočí
23. 4. 2018 10:30 Sdílej:

Nová značka spotřební elektroniky uGo začala dodávat na český trh hoverboard s označením uGo 8.

Reklama
Reklama

Hoverboard uGo 8 je samobalanční elektrické vozítko s gyroskopickou deskou. Je určen pro aktivní lidi, kteří rádi rozvíjejí své dovednosti, ale i pro ty, kdo hledají originální druh zábavy nebo praktický dopravní prostředek.

uGo 8 se ovládá přenášením těžiště, tento pohyb je snímán dvěma gyroskopy. Jeden je určen pro pravou stranu a druhý pro levou, což umožňuje pohyb ve zvoleném směru. Po krátkém tréninku se s deskou dají provádět různé triky. Osmipalcová kola by pak měly umožnit snadné překonávání překážek a zvyšovat bezpečnost během jízdy. Deska má i vestavěné reproduktory Bluetooth, je tedy možné snadno přehrávat hudbu z chytrého telefonu a při tom provádět triky.

Hoverboard uGo pohánějí dva 350wattové motory s maximální rychlostí 15 km/h a maximálním převýšením dráhy 25°. Deska by měla být snést zatížení do 120 kg a je vybavena bateriemi LG, které na jedno nabití poskytnou dojezd až 25 km. uGo 8 také splňuje normu IP54, která garantuje odolnost proti prachu i vodě.

Součástí sady je i dálkové ovládání, které umožňuje pohodlné vypnutí a zapnutí desky, a dále praktická přepravní taška a samozřejmě i výkonná nabíječka.

Dostupnost a cena

Hoverboard  uGo 8 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 6 650 Kč včetně DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning