huawei-pracuje-na-chytrych-hodinkach-watch-gt2-pro-budou-z-titanu
Novinka Huawei pracuje na chytrých hodinkách Watch GT2 pro. Budou z titanu

Huawei pracuje na chytrých hodinkách Watch GT2 pro. Budou z titanu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 9. 2020 15:00

V září proběhne uvedení nových chytrých hodinek od Huawei. To víme s jistotou, neboť už nám přišla pozvánka na prebrifeing, kde se s novinkou budeme moct blíže seznámit. Jak budou nové smartwatch vypadat už víme ale s předstihem.

Reklama
Reklama

Z obrázků, které zveřejnili čínští tipéři, je patrné, že design hodinek projde zásadní obměnou. Novinka vypadá lépe, elegantněji a dospěleji než například současný model Watch GT2. Tělo bude vyrobeno z titanu a na trh se dostanou provedení Clasic a Sport.

 

Obě verze Huawei Watch GT 2 Pro budou lákat na dvoutýdenní vydrž na baterii, odolnost vůči vodě ve výši 5 ATM, na měření kyslíku v krvi (funkce SpO2), nové sportovní režimy, GPS či vestavěný reproduktor, snadno tak s nimi přijmete i hovor. Hodinky bude možné dobíjet nejen kabelem, ale i bezdrátově.

 

O cenách a dostupnosti nepadlo zatím ani slovo. My se s hodinkami Watch GT2 Pro ale seznámíme už za několik dní, poté budeme moudřejší.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning