jonsplus-bo100-pripomina-reproduktor-je-to-ale-skrin-na-lan-party-bez-ostudy
Novinka Jonsplus BO100 připomíná reproduktor, je to ale skříň na LAN párty bez ostudy

Jonsplus BO100 připomíná reproduktor, je to ale skříň na LAN párty bez ostudy

Mirek Kočí

Mirek Kočí

29. 12. 2020 18:00 1

Jonsplus BO100 vypadá sice jako reproduktor, ve skutečnosti se ale jedná o počítačovou skříň vyrobenou z hliníku, která je vhodná pro přenášení. Chce tedy zaujmout všechny uživatele, kteří často chodí na LAN párty.

Reklama
Reklama

Rozměry zajímavě vypadající skříně jsou 282 × 239 × 233 mm a dle údajů výrobce by se do ní měly vejít základní desky formátu Mini ITX a DTX. Grafika je zde omezena délkou 207 mm, na výšku pak může mít až 140 mm a zabrat dva sloty (48 mm). Vzduchový procesorový chladič pak může být vysoký až 158,5 mm. Co se datových úložišť týče, ve skříni je místo pro jeden 3,5" disk a dva 2,5" nosiče.

Na předním panelu ze 4 mm tlustého temperované skla najdeme dva konektory USB 3.0, audiojack a jeden USB 3.1 typu C. Skříň dorazí do obchodů ve dvou variantách: ve stříbrno-černé s hnědým popruhem a kompletně v černé barvě. S dostupností a cenou už se ovšem výrobce Jonsplus nepochlubil.

Jonsplus BO100 připomíná reproduktor, je to ale skříň na LAN párty bez ostudy
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning