kupte-geforce-gtx-a-ziskejte-shadow-of-the-tomb-raider-zdarma
Novinka Kupte GeForce GTX a získejte Shadow Of The Tomb Raider zdarma

Kupte GeForce GTX a získejte Shadow Of The Tomb Raider zdarma

Mirek Kočí

Mirek Kočí

4. 6. 2019 19:00

Letní prázdniny jsou na dohled a společnost Nvidia společně s vydavatelstvím Square Enix přinášejí nový balíček Shadow Of The Tomb Raider.

Reklama

Hráči, kteří si zakoupí novou grafickou kartu GeForce GTX 1080 Ti, 1080, 1070 Ti, 1070 nebo 1060, případně notebook či stolní počítač s výše uvedenými modely, získají úspěšný herní titul Shadow Of The Tomb Raider.

Akce běží až do srpna, ale pouze do 14. června je navíc možné při pořízení výše uvedených grafických karet získat u partnerských prodejců také GeForce Fortnite Counterattack set, kde hráči najdou 2000 V-Bucks a exkluzivní in-game cosmetics.

Balíček lze uplatnit prostřednictvím GeForce Experience. Stačí do PC zapojit odpovídající grafickou kartu a nainstalovat nejnovější verzi GeForce Experience i Game Ready ovladačů. Po přihlášení je pak možné zvolit „UPLATNIT“ v rozbalovacím menu.

Kupte GeForce GTX a získejte Shadow Of The Tomb Raider zdarma
i Zdroj: PCTuning.cz

Shadow Of The Tomb Raider je zatím posledním přírůstkem slavné série. Příběh sleduje snahu Lary Croft zachránit svět před hrozbou mayské apokalypsy a naplnit tak svůj úděl Tomb Raidera.

Za PC verzí stojí uznávaní specialisté Nixxes Software, kteří do hry zakomponovali mnoho grafických vylepšení exkluzivních pro tuto platformu společně s podporou vyšších detailů, rozlišení a možností dosáhnout více snímků za sekundu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama