lenovo-u1-hybrid-kombinace-arm-a-intelu
PCTuning Novinka

Lenovo U1 Hybrid, kombinace ARM a Intelu

FidoUncle
FidoUncle
6. 1. 2010 09:00 5 Sdílej:

 Lenovo připravuje nový notebook se zajímavým názvem IdeaPad U1 Hybrid. Jeho provedení je opravdu originální. Skládá se z několika částí, tabletu a “dokovací stanice”.

Reklama
Reklama

V tabletu, nebo také 11,6” displeji s rozlišením 1366x768, podle toho jak tuto část notebooku zrovna využíváte, se nachází ARM procesor Qualcomm Snapdragon. V těle samotného notebooku pak najdeme CPU Intel Core 2 Duo U4100 na 1,3GHz. Dále pak 4GB RAM, GMA grafické jádro a SSD disk s kapacitou až 128GB. Takže dohromady máte slušný tenký laptop. Odděleně pak dotykový tablet.

Tablet pohání operační systém Skylight Linux. Jakmile jej však spojíte s tělem notebooku, zobrazí se vám Windows 7, jakožto hlavní OS. Dále ve vybavení najdeme 1,3MPix webovou kameru, WiFi, Bluetooth a možnost 3G připojení. Obě části by měly nabídnout až 8 hodin běhu na baterie.

Pokud se vám IdeaPad U1 Hybrid líbí, počkejte si do 1. června(VI.) a nachystejte si 999USD ze svého prasátka.

Zdroj: www.tcmagazine.com 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning