NordVPN lze nyní pořídit výhodně v kombinaci s NordPass a NordLocker
i Zdroj: NordVPN
Novinka NordVPN lze nyní pořídit výhodně v kombinaci s NordPass a NordLocker

NordVPN lze nyní pořídit výhodně v kombinaci s NordPass a NordLocker

Komerční sdělení
12. 7. 2022 14:40 1

Důvěryhodnou VPN službu NordVPN lze nyní pořídit i v kombinaci s NordPass a NordLocker. Kromě internetového připojení si zabezpečíte také hesla a důležité soubory. Úložiště nabízí kapacitu 1TB a je plně šifrované.

Reklama

Speciální nabídka od NordVPN zahrnuje tři verze, které si můžete předplatit za výhodnou cenu na dva roky.

  • Standard: NordVPN za 2,89 euro měsíčně
  • Plus: NordVPN + NordPass za 3,49 euro měsíčně
  • Complete: NordVPN + NordPass + NordLocker za 4,69 euro měsíčně

První verze vám dá přístup k léty prověřené NordVPN. Služba nabízí řadu zajímavých funkcí, jako například Kill Switch, který automaticky blokuje připojení, pokud data neputují skrze VPNku. Dále protokol založený na WireGuard s názvem NordLynx, umožňující uživatelům využívat WireGuard rychlosti bez risku bezpečnosti. V aplikaci lze také určit, které programy mohou VPNku obcházet, což jistě ocení například hráči. Svůj oblíbený titul přidají na seznam a vyhnou se případným potížím s připojením na herní servery.

NordVPN lze nyní pořídit výhodně v kombinaci s NordPass a NordLocker
i Zdroj: NordVPN

NordVPN aktuálně poskytuje přes 5 200 serverů v 60 zemích, nonstop zákaznickou podporu a aplikace pro webové prohlížeče, Windows, MacOS, Linux, Android, iOS a Android TV. Zabezpečit můžete až 6 zařízení zároveň, tedy v podstatě celou rodinu.

Součástí standardního předplatného je stále velmi nízká cena (2,89 euro za měsíc, v přepočtu okolo 70 korun). V balíku Plus ovšem získáte také NordPass. Ten dokáže uchovávat všechna vaše hesla v bezpečí. Zároveň vám pomůže vygenerovat nové bezpečné přístupové kombinace a usnadní jejich správu.

NordPass nabízí také bezpečné ukládání poznámek, kreditních karet a osobních údajů. Generátor silných hesel si lze nastavit podle vašich preferencí a je vám vždy při ruce. Opět nechybí rozšíření pro prohlížeče a aplikace pro chytré telefony. Svoje hesla navíc lze jednoduše importovat z konkurenčních služeb a prohlížečů. Kombinace NordVPN a NordPass vás přijde aktuálně na 3,49 euro, tedy v přepočtu 85 korun za měsíc. Malá cena za bezpečné uložení všech vašich hesel nejen na internetu.

NordVPN lze nyní pořídit výhodně v kombinaci s NordPass a NordLocker
i Zdroj: NordPass

Velmi důležitou funkcí NordPass je Data breach scanner. Ten dokáže z uniklých databází zjistit, zda vaše citlivé údaje kolují na internetu a v jaké podobě. Je známa podoba vašeho hesla k několik let starému účtu, případně jeho hash? Ví se vaše reálné jméno a datum narození? Data breach scanner vám vše ukáže a umožní rychlou změnu údajů pro zvýšení bezpečnosti.

Kompletní balíček pak přidává novinku v podobě NordLocker. Jde o cloudové úložiště, které je šifrované a nabízí kapacitu 1 TB. To je často více, než konkurenční cloudové služby. Zde se ale cílí zejména na bezpečnost. Vaše soubory budou synchronizovány mezi počítači a internetem, ale zároveň v šifrované podobě. Jde tak o ideální úložiště, kam ukládat například citlivé dokumenty nebo rodinné fotografie. Cena 4,69 euro za měsíc, tedy okolo 115 korun je stále menší než u konkurenčních cloudových úložišť s touto kapacitou. Zde navíc získáte i NordVPN a NordPass.

NordVPN lze nyní pořídit výhodně v kombinaci s NordPass a NordLocker
i Zdroj: NordLocker
Reklama
Reklama

Komerční sdělení

Autorem textu je zadavatel reklamy.

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama