novinky-znacky-evolveo-predstavil-abacus-u-prilezitosti-25-vyroci-zalozeni
PCTuning Novinka

Novinky značky Evolveo představil Abacus u příležitosti 25. výročí založení

Václav Vlček
Václav Vlček
24. 3. 2017 15:13 Sdílej:

 Jihočeská společnost Abacus Electric oslavila 25 let své existence v pražském Tančícím domě, kde představila hned několik zajímavých novinek.

Reklama
Reklama

Abacus Electric nemusíte znát, ale o jejich vlastní značce spotřební elektroniky Evolveo jste určitě už slyšeli. Svou řadu odolných mobilních smartphonů firma rozšířila o nový model Strongphone G4. Zároveň společnost ukázala i cestu, kterou se chce se značkou Evolveo ubírat - vstupuje totiž i na trh herních zařízení. Důkazem je například multimediální herní centrum založené na androidu s bezdrátovým gamepadem. Herní komunitu by ke značce měly přilákat i speciální klávesnice, nebo herní myši. Obě kategorie se vyznačují pořádně podsvíceným designem a zvýšenou odolností.

EVOLVEO StrongPhone G4

Evolveo uvádí na trh nový kompaktní vodotěsný odolný Android LTE smartphone. V tenkém a elegantně vyhlížejícím těle se skrývá vnitřní pevný ochranný rám "SolidStone", který je vyroben speciální technologií s využitím hořčíku. Pokud si pamatujete svého času populární a nezničitelné telefony Ericsson - tak ty vděčili své odolnosti právě masivnímu hořčíkovému tělu. Tento unikátní rám dodává telefonu nadstandartní mechanickou odolnost, která jej chrání před následky nárazů a pádů. Telefon je po stranách vybaven elegantními kovovými výztuhami tmavě šedé barvy, které mohou být snadno vyměněny za boční lišty stříbrné barvy, které jsou součástí balení. Tento model splňuje stupeň krytí IP68, takže vodotěsnost v metrové hloubce po dobu 30 minut je samozřejmostí.

EVOLVEO GK420

Herní klávesnice s 3 volitelnými barvami podsvícení a s možností nastavení intenzity podsvícení ve 3 stupních. Ergonomický tvar pro pohodlné psaní a hraní her. 104 standartních kláves a 10 multifunkčních kláves pro komfortní ovládání. Nečekejte mechanické spínače, ale zase díky tomu je cena příjemných 400 Kč s daní.

EVOLVEO Fighter F1

Gamepad určený všem náruživým hráčům s univerzálním využitím jak s počítačem, tak i jako ovladač pro herní konzoli PlayStation 3, Android box nebo Android smartphone. Připojíte ho přes Bluetooth (Playstation 3), bezdrátově přes USB dongle (PC) a nebo přes USB kabel. V balení najdete i držák na telefon s maximální šířkou až 8 cm.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning