novy-monitor-philips-259b9-dorazi-koncem-mesice
PCTuning Novinka

Nový monitor Philips 259B9 dorazí koncem měsíce

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 3. 2019 11:30 2

Společnost MMD uvádí na trh nový model s PowerSensorem ze série B – Philips 252B9. Tento bezrámečkový model by měl nabízet kvalitní provedení, užitečný hardwarový vypínač, IPS panel, plně ergonomický stojan a také řadu technologií.

Reklama
Reklama

Pro zajištění optimálního obrazového výkonu je nový 25palcový Philips 252B9 vybaven bezrámečkovým IPS panelem s poměrem stran 16:10, širokými pozorovacími úhly 178°/178° a věrným barevným podáním.

PowerSensor dokáže pomocí infračervených signálů zjistit, zda je uživatel před monitorem a pokud není, sníží jas obrazovky. Výsledkem by měla být až 80% úspora spotřeby energie a prodloužení životnosti monitoru. Navíc lze 252B9 díky hardwarovému vypínači kdykoli kompletně vypnout a dále tak snížit spotřebu energie. Tento model navíc vyhovuje řadě ekologických standardů, jako jsou EnergyStar 7.0, EPEAT, WEEE a RoHS.

Uživatelé nového 252B9 se také mohou těšit na bohatou výbavu, která jim zaručí optimální pohodlí. Jeho ergonomický stojan SmartErgoBase umožňuje polohovat displej dle požadavků uživatele a VESA držák dále rozšiřuje jeho možnosti použití. Monitor je také vybaven pokročilými technologiemi pro ochranu zraku, jakou jsou Flicker-Free a LowBlue mód. Pro pohodlné čtení je k dispozici funkce EasyRead. Samozřejmostí jsou také zabudované stereo reproduktory a široká výbava konektorů – VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2 a HDMI 1.4.

Monitor Philips 252B9 bude na trhu dostupný koncem března za koncovou cenu 6 639 Kč.

Nový monitor Philips 259B9 dorazí koncem měsíce

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning