powerbanka-trust-omni-s-usb-c-a-quick-charge-3-0
PCTuning Novinka

Powerbanka Trust OMNI s USB-C a Quick Charge 3.0

Mirek Kočí
Mirek Kočí
23. 8. 2017 13:00 Sdílej:

Výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení Trust představuje powerbanku OMNI. Ta nabízí kapacitu 10 000 mAh, konektor USB-C a vysokorychlostní nabíjení Quick Charge 3.0.

Reklama
Reklama

Trust OMNI má rozměry 138 × 63 × 22 mm a hmotnost 277 gramů. Je vyvedena v matných odstínech šedé. Její decentní vzhled doplňuje tlačítko pro zapnutí a LED indikující stav baterie, případně probíhající napájení. Umožňuje rychlé nabíjení prostřednictvím portu USB-C s hodnotami 3 A / 15 W, resp. portu USB s integrovanou technologií Quick Charge 3.0 s výstupem až 18 W nebo nabíjení nekompatibilních zařízení standardním výstupem 2,4 A / 12 W. Zpětné nabíjení powerbanky je realizováno přes USB-C, resp. micro-USB s nabíjecím proudem 2,5 A. Samozřejmostí je ochranný systém pro bezpečné a rychlé nabíjení.

Kapacita 10 000 mAh ukrytá v pěti 2 000mAh článcích poskytuje energii pro až 40 hodin provozu mobilních telefonů a až 15 hodin provozu pro tablety, v závislosti na typu zařízení. Kromě dodatečné energie disponuje také praktickou svítilnou.

Trust OMNI je dostupná za doporučenou koncovou cenu 1 099 Kč s DPH. Součástí balení jsou kabely micro-USB a USB-C.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning