samsung-zacal-prodavat-elegantni-galaxy-watch-3-titanium
Novinka Samsung začal prodávat elegantní Galaxy Watch 3 Titanium

Samsung začal prodávat elegantní Galaxy Watch 3 Titanium

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 9. 2020 14:38

Jihokorejská společnost představila chytré hodinky Galaxy Watch 3 v luxusní titanové variantě, která nabízí všechny oblíbené funkce, na které jsou uživatelé zvyklí ze standardní edice.

Reklama

Titanovou verzi chytrých hodinek nabízí Samsung vůbec poprvé – model Galaxy Watch 3 díky ní získává elegantní a lehké provedení. K luxusnímu designu patří i špičkový kovový řemínek v základním balení.

Jeho barevné provedení Mystic Black se s hodinkami výborně doplňuje, také textura odpovídá designu titanového modelu. Navíc lze jeho délku snadno nastavit, takže Galaxy Watch 3 Titanium svému majiteli dokonale sednou, ať už má úzké nebo robustní zápěstí.

Galaxy Watch 3 ve verzi verzi Titanium se o svého majitele umí pěkně postarat. Změří tep, krevní tlak, hladinu kyslíku v krvi, zanalyzují sportovní aktivity jako třeba běh, chůzi a dalších skoro 120 programů.

Samsung začal prodávat elegantní Galaxy Watch 3 Titanium
i Zdroj: PCTuning.cz

Změřit si můžete také třeba asymetrii došlapů při běhání a další parametry. Hodinky jsou odolné, splňují standardy IP68, 5 ATM a vojenský standard odolnosti MIL-STD810G. Nejedná se tedy o žádné „padavky“. Na baterii zvládnou dva dny.

Cena a dostupnost

Galaxy Watch 3 Titanium jsou v ČR dostupné ve variantě s Bluetooth za cenu 17 499 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama