soutez-nvidie-zahrajte-si-fortnite-a-vyhrajte-notebook-s-geforce
Novinka Soutěž Nvidie: Zahrajte si Fortnite a vyhrajte notebook s GeForce

Soutěž Nvidie: Zahrajte si Fortnite a vyhrajte notebook s GeForce

Mirek Kočí

Mirek Kočí

12. 8. 2019 19:00

Společnost Nvidia zahájila soutěž „GeForce Outsmart and Outplay“ zaměřenou především na studenty, kterým brzy začínají školní a univerzitní povinnosti.

Reklama

Hraní her vyžaduje značné schopnosti a dovednosti i soustředění. Ovšem stejně tak je na tom i studium. A navíc skloubit obě tyto činnosti dohromady vůbec není jednoduché. Společnost Nvidia proto spojila síly s uznávanými tvůrci obsahu pro populární titul Fortnite. Ze společného úsilí vzešla historicky první úroveň ve hře spojená se známou značkou. Hráči probíhají upravenou mapou plnou Easter eggů s tematikou GeForce, aby zjistili, zda dokáží zodpovědět řadu otázek s náročností odpovídající univerzitním studiím. Pokud se jim to podaří, mohou vyhrát notebook s GeForce.

GeForce moderátor Julian ve videu vysvětluje princip a pravidla soutěže, která jsou podrobně popsána také na její oficiální stránce.

Jak se zúčastnit?

- Nainstalujte Fortnite (je zdarma).
- V herním menu nahrajte mód Fortnite Creative a spusťte hru.
- Jděte po schodech před vámi směrem k trhlině a držte klávesu určenou k používání (E v základním nastavení), abyste změnili destinaci.
- Vložte kód 3019-3916-6566.
- Nechte nahrát mapu a pak vstupte do trhliny.

Sdílejte své screenshoty nebo gameplay videa na sociálních sítích. Je potřeba k nim připojit hashtag #OutsmartOutplay, označit @NVIDIAGeForce a také kamaráda, který by se měl do soutěže zapojit. Oba tím získáte šanci vyhrát notebook s GeForce.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama