tp-link-jetstream-tl-sg3428x-24portovy-switch-s-omada-sdn
PCTuning Novinka

TP-Link JetStream TL-SG3428X: 24portový switch s Omada SDN

mirek-koci
Mirek Kočí
28. 4. 2021 08:00 Sdílej:

Společnost TP-Link představuje na trhu nový 24portový řízený switch TP-Link JetStream TL-SG3428X, který disponuje čtyřmi sloty 10GE SFP+ a kromě toho se může chlubit například podporou centralizované správy Omada SDN.

Reklama
Reklama

Switch, tedy přepínač TL-SG3428X, nabízí především podnikovým uživatelům například 4 sloty SFP+ s rychlostí 10 Gbit/s, jež umožňují širokopásmové připojení a také přepínací kapacitu bez blokování. Kromě toho je součástí praktického serverového (rackového) „balení“ 1U také 24 gigabitových portů RJ45.

Nový switch spadá pod platformu Omada SDN (Software Defined Networking) a nabízí centralizovanou správu přístupových bodů, switchů (přepínačů) a síťových bran (gateway). A to až pro 500 zařízení a 15 tisíc klientů. To znamená snadnou správu pro síťové administrátory i IT oddělení firem různých velikostí. Pokud v kombinaci se switchem využijete cloudový kontroler Omada, můžete využít funkci Zero-Touch Provisioning, a podnikovou síť tak spravovat na dálku.

Pokročilé možnosti správy rozšiřují ještě webové rozhraní, CLI (konzolový port, Telnet, SSH), protokol SNMP, standard RMON a funkce Dual Image. Podporovaná funkce statického směrování pomáhá směrovat tok dat po lokální síti, čímž je postaráno o efektivnější využívání síťových prostředků.

K dispozici jsou také prvky robustního zabezpečení, a to včetně funkce vázání na adresu IP-MAC, ACL, zabezpečení portů, ochrany proti útokům DoS, funkce Storm Control, funkce DHCP Snooping, ověřování protokolem 802.1X, Radius a dalších prvků.

TP-Link JetStream TL-SG3428 podporuje také širokou škálu funkcí na vrstvách L2+ a L3, díky čemuž mohou podniky na těchto zařízeních budovat vysoce škálovatelnou a robustní síť, což je spolehlivé a efektivní řešení například i pro vzdělávací instituce nebo poskytovatele internetového připojení.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning