truelife-nannywatch-a15-detska-chuvicka-v-hodinkach
PCTuning Novinka

TrueLife NannyWatch A15: Dětská chůvička v hodinkách

mirek-koci
Mirek Kočí
3. 10. 2019 13:00 Sdílej:

V tuzemských obchodech se začala prodávat dětská chůvička NannyWatch A15, kterou budete mít stále po ruce – přesněji řečeno, na ruce! Rodičovská jednotka je totiž integrována do hodinek. Dětskou jednotku, která je také součástí sady, umístíte k miminku.

Reklama
Reklama

Vzhledem dosahu až 300 metrů se můžete bez problému pohybovat po bytě či domě, aniž byste ztratili přehled o dění v dětském pokoji. Displej NannyWatch A15 je dostatečně velký, takže stále vidíte vše potřebné. Na hodinky je přenášena i informace o teplotě v místnosti, ve které se miminko nachází. Díky automatickému přepnutí chůvičky na noční vidění máte přehled o dítěti i po setmění a můžete tak děťátko sledovat ve dne i v noci.

Díky obousměrnému přenosu zvuku můžete plačící dítě, než k němu stačíte doběhnout, utišit vlastním hlasem i třeba z vedlejší místnosti. Zvuk je přenášen na dětskou jednotku, na které můžete miminku nechat přehrát i jednu z nabízených uklidňujících melodií.

Pokud se rozhodnete vyrazit do přírody, ani tady vás sada dětské chůvičky TrueLife NannyWatch A15 nezklame. Dětskou jednotku můžete navíc připojit k powerbance a mít nad miminkem stále přehled, i když se vzdálíte. Funkce Feed Alarm vám zase umožní nastavit si čas, kdy chcete své dítko nakrmit, hodinky vás pak na to včas upozorní.

Výrobce hodinkám vdechl i režim VOX, kdy po chvíli ticha dochází k vypnutí displeje a k omezení přenosu zvuku za účelem úspory energie v baterii. Pokud ale dětská jednotka zaznamená pláč nebo jiný ruch, displej hodinek se ihned aktivuje a hodinky upozorní na dění v dětském pokojíku vibracemi.

Chůvička TrueLife NannyWatch A15 je dostupná za cenu 5490 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning