western-digital-predstavuje-nove-rady-nmve-datovych-nosicu
Novinka Western Digital představuje nové řady NMVe datových nosičů

Western Digital představuje nové řady NMVe datových nosičů

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 11. 2020 13:08

Mezi novinkami najdeme SSD Ultrastar DC ZN540 ZNS pro datová centra, průmyslový IX SN530 určený pro extrémní prostředí a také 2TB Blue SN550 určený pro zrychlení výkonu počítače.

Reklama
Reklama

SSD Ultrastar DC ZN540 ZNS obsahuje vertikálně integrovaný řadič NVMe se dvěma porty a vysokou dostupností s kapacitou až 8 TB ve standardním rozměrovém formátu U.2. Ideální je pro multitenantní prostředí a další datacentrické aplikace, jako je zpracování toku událostí. Ve srovnání s běžnými jednotkami SSD přináší až čtyřnásobný výkon a 2,5násobné vylepšení QoS, stejně jako lepší energetickou účinnost.

Western Digital představuje nové řady NMVe datových nosičů

Naproti tomu IX SN530 je ideální pro automatizaci závodů, přepravu, zdravotnictví, robotiku, drony, obranu, maloobchod a další nepříznivá prostředí na periferních zařízeních. Má široký rozsah provozních teplot -40 až +85 °C a provozní odolnost vůči vibracím až 20 G. S rychlostí čtení až 2 400 MB/s se jedná o výkonné řešení pro výrobce OEM, kteří navrhují nové aplikace nebo přecházejí z disků SATA. Je k dispozici v kompaktních formátech M.2 2230 nebo M.2 2280 v kapacitách 85 GB až 2 TB. V současnosti probíhá distribuce ukázkových kusů řady IX SN530 TLC. Verze SLC budou k dispozici v lednu 2021.

Western Digital představuje nové řady NMVe datových nosičů

Portfolio WD Blue nyní nabízí SN550 v kapacitě 2 TB a přináší tvůrcům obsahu, včetně grafiků, animátorů, kameramanů, architektů a vývojářů softwaru, řešení NVMe s vyšší kapacitou. SN550 je možné zakoupit u vybraných maloobchodníků Western Digital, e-shopů, prodejců, systémových integrátorů a v obchodě WD za doporučenou cenu 249,99 dolaru.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning