5K obraz a vysoká obnovovací frekvence. HTC posílá do předprodeje virtuální realitu VIVE Pro 2 Full Kit
Novinka 5K obraz a vysoká obnovovací frekvence. HTC posílá do předprodeje virtuální realitu VIVE Pro 2 Full Kit

5K obraz a vysoká obnovovací frekvence. HTC posílá do předprodeje virtuální realitu VIVE Pro 2 Full Kit

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 9. 2021 17:47

Sadu pro virtuální realitu s 5K rozlišením, zorným úhlem 120°, obnovovací frekvencí 120 Hz a dokonalým sledováním pohybu bude možné předobjednat již 23. září.

Reklama
Reklama

Společnost HTC dnes oznámila zahájení prodeje kompletní sady pro prémiovou virtuální realitu VIVE Pro 2 Full Kit. Ta stojí na nedávno představeném headsetu Vive Pro 2, který si dosud mohli pořídit pouze fanoušci, kteří již byli vybaveni základnovými stanicemi a ovladači.

V rámci předobjednávek, které budou spuštěny 23. září, získají fanoušci nejen headset, dva pohybové VIVE ovladače a dvě základnové stanice standardu Steam VR 2.0, ale také dárkový voucher v hodnotě 50 eur. Ten bude možné využít na nákup jakéhokoli zboží v obchodě, kde jej předobjednají.

HTC Vive Pro 2
HTC Vive Pro 2

První sady HTC VIVE Pro 2 Full kit budou odeslány 14.října po uzavření předobjednávek. Následně bude set dostupný v rámci běžného prodeje na stránkách www.vive.com, v obchodě Alza.cz a u vybraných partnerů za cenu 37 490 Kč.

HTC VIVE Pro 2 už jsme na Pctuningu otestovali. Recenzi kolegy Zděňka si přečtěte zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning