asus-mini-pc-pb62-kompaktni-pocitac-s-intel-rocket-lake-s
Novinka Asus Mini PC PB62: kompaktní počítač s Intel Rocket Lake-S

Asus Mini PC PB62: kompaktní počítač s Intel Rocket Lake-S

Mirek Kočí

Mirek Kočí

5. 4. 2021 11:14 2

V nabídce společnosti Asus se zabydlel nový kompaktní počítač určený pro podnikovou sféru. Zaujmout se snaží procesory 11. generace Intel Core, rychlými DDR4 pamětmi i podporou vojenského standardu MIL-STD 810G, díky kterému třeba bez problémů vydrží pád z 1,2 metru a je také odolný vůči vibracím, vlhkosti i nadmořské výšce.

Reklama
Reklama

Z popisu výrobce vyplývá, že nové mini PC PB62 je určeno do kanceláří, obchodů, nemocnic, ale také do kiosků a pokladních míst. Má rozměry 175 × 175 × 42 milimetrů a hmotnost 1,3 kilogramu. Připevnit se tak dá snadno na zeď nebo zadní stranu monitoru. K dispozici je ve dvou barevných variantách: černé a bílé.

Uvnitř malého šasi se mohou nacházet procesory Intel Core 11. generace Rocket Lake-S (s maximálně TDP 65 W), v závislosti na konfiguraci až 64 GB paměti DDR4 (3 200 MHz) a přípdně i trojice úložišť ve složení M.2 PCIe 4.0 ×4 SSD, M.2 PCIe 3.0 ×4 SSD a 2,5" pevného disku.

Vepředu má počítač připraveno hned několik portů. Konkréně čtyři porty USB 3.2 Gen 2 Type-A a jeden USB 3.2 Gen 1 Type-C. Vzadu se nachází jeden port USB 3.2 Gen 1 a dva USB 2.0. K PC lze připojit až tři 4K displeje díky dvěma portům DisplayPort, konektoru USB-C a konfigurovatelnému portu, který lze použít pro DisplayPort, HDMI, VGA nebo Ethernet. Bezdrátovou konktivitu zajistí Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.2.

O dostupnosti a ceně nového Asus Mini PC PB62 nemáme zatím žádné informace.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning