cooler-master-predstavuje-novou-radu-vodniku-masterliquid-illusion
PCTuning Novinka

Cooler Master představuje novou řadu vodníků MasterLiquid Illusion

mirek-koci
Mirek Kočí
29. 4. 2021 09:00 Sdílej:

Společnost Cooler Master představuje novou řadu chladičů MasterLiquid Illusion, kterou zatím reprezentují tři modely. Dva s délkou radiátoru 240 mm v černé, respektive bílé barvě, a v 360mm verzi a černém provedení. Stěžejním a na první pohled velmi nápadným bodem přinášejícím do řady MasterLiquid zcela nové možnosti uživatelského přizpůsobení je podsvícení.

Reklama
Reklama

Celkem 12 ARGB LED výrobce integroval do přepracované průsvitné pumpy a otevřel tak příležitost pro každého využít velké množství barev a efektů. Pro modely Illusion bylo vyvinuto podsvícení ARGB druhé generace, které je kompatibilní se základními deskami hlavních výrobců a skrze dodávaný ovladač a software MasterPlus+ jej lze plně přizpůsobit.

Chladiče Cooler Master MasterLiquid Illusion dále nabízí:

  • Optimalizované dvoukomorové čerpadlo – 3. generace dvoukomorové pumpy se dočkala vylepšení pro optimalizaci výkonu.
  • Rozšířenou plochu odvodu tepla – rozšířené vedení kapaliny na radiátoru dále zvětšuje povrch pro odvod tepla.
  • MasterFan MF120 Halo – ventilátory s dvouzónovým ARGB podsvícením 2. generace využívající 24 LED diod.
  • Vylepšenou kvalitu zpracování – všechny modely jsou vyhotoveny z kvalitních materiálů, aby odolaly extrémním podmínkám.
  • Aplikaci MasterPlus+ – dostupný software obdržel aktualizaci pro práci s novými funkcemi podsvícení druhé generace ARGB.
  • Průsvitnou schránku – podsvícení umocňuje jeho uložení do průsvitné schránky pumpy, respektive jeho nastavení v MasterPlus+.

Dostupnost

Cooler Master MasterLiquid ML240 Illusion v černé i bílé edici bude dostupný za doporučenou koncovou cenu 3 099 Kč s DPH.

Cooler Master MasterLiquid ML360 Illusion si výrobce cení na 3 599 Kč s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning