corsair-zacina-prodavat-pc-skrin-carbide-275-v-odhlucnene-variante-q
PCTuning Novinka

Corsair začíná prodávat PC skříň Carbide 275 v odhlučněné variantě Q

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
28. 1. 2019 19:00 Sdílej:

Carbide 275Q, tak společnost Corsair pojmenovala novou variantu své midi-tower skříně, která oproti původní verzi nabídne odhlučnění interiéru.

Reklama
Reklama

Nový model má prakticky stejné parametry jako původní skříň. Vyměnila nicméně bočnice z tvrzeného skla za plechové, v nichž jsou nově umístěny desky z hluk-tlumícího materiálu. Stejně jako původní model, je i novinka v základu dodávaná se třemi vstupními 120mm ventilátory, které nasávají vzduch. Odvádět ho pak lze zadním, či vrchním panelem.

Stejné je také vnitřní uspořádání a prostor pro grafické karty a chladiče procesorů. Pro grafiky je limitem délka až 37 cm, zatímco chladič procesorů může mít výšku až 17 cm. Vzhledem k absenci okna do bočnice vypustil výrobce spodní oddělený prostor pro zdroj a disky. I tak však lze dno skříně osadit PSU a dvěma 3,5" disky. Další 4 HDD či SSD 2,5" formátu můžeme uchytit na zadní část držáku základní desky. 

Kromě tradičních sedmi pozic pro rozšiřující a grafické karty, nabídne novinka možnost vertikální instalace dvouslotové grafické karty pomocí riseru. Vyjma bočnic vystlaných zvukovou izolací se nově dočkáme také 5kánálového vestavěného regulátoru otáček ventilátorů. 

Oproti původnímu modelu podražila varianta Q o 20 dolarů. Namísto původních cca 2 000 Kč, tak za odhlučněný Carbide 275 zaplatíme zhruba 2 500 Kč.  Z

Zdroj: techPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning