d-link-zacina-prodavat-nove-venkovni-kamery-z-rady-vigilance
Novinka D-Link začíná prodávat nové venkovní kamery z řady Vigilance

D-Link začíná prodávat nové venkovní kamery z řady Vigilance

Mirek Kočí

Mirek Kočí

8. 4. 2019 08:30

Společnost D-Link oznámil doplnění dvou nových kamer do svého portfolia dohlížecích řešení Vigilance. Venkovní malá válcová kamera DCS-4705E a venkovní kopulovitá kamera DCS-4605EV nabízejí snadno instalovatelnou, nepřetržitou ochranu s mnoha funkcemi a zajímavými parametry.

Reklama

Obě kamery mají pevnou a odolnou konstrukci, aby dokázaly fungovat i v nepříznivých podmínkách. Vodotěsné pouzdro s krytím IP66 zajišťuje, že vydrží působení deště, prachu i teplot v rozmezí -30 až 50 °C. DCS-4605EV má navíc pouzdro se stupněm ochrany proti vandalismu IK10, takže se hodí také na místa, kde může docházet k pokusům o poškození nebo nežádoucí manipulaci s kamerou.

Dle výrobce jsou kamery ideální pro širokou škálu venkovních i vnitřních prostředí, jako jsou parkoviště, vstupy do budov a přístupové cesty. Díky podpoře PoE napájení se dají rozmístit na požadovaných místech bez nutnosti instalace dalších napájecích kabelů nebo elektrických zásuvek.

Oba nové modely mají ve výbavě pětimegapixelový obrazový snímač, který poskytuje rozlišení až 2 592 × 1 440 pixelů ve formátu 16:9 nebo 2 650 × 1 920 px ve formátu 4:3. Podporován je standard kódování H.265 (HEVC) a kamery dostaly také IR LED osvětlení, automaticky přepínaný IR filtr, redukci 3D šumu (3DNR) a nabízejí také široký dynamický rozsah jasu (WDR), což dále zvyšuje kvalitu videozáznamu pořízeného v náročných světelných podmínkách od úplné tmy až po místa s vysokým světelným kontrastem.

Venkovní kamerky D-Link DCS-4605E a DCS-4605EV se v České republice prodávají za částky kolem 4 200 korun včetně DPH.

D-Link začíná prodávat nové venkovní kamery z řady Vigilance
i Zdroj: PCTuning.cz

D-Link začíná prodávat nové venkovní kamery z řady Vigilance
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama