finalni-podoba-samsungu-galaxy-s21-unika-na-prvnim-videu
Novinka Finální podoba Samsungu Galaxy S21 uniká na prvním videu

Finální podoba Samsungu Galaxy S21 uniká na prvním videu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 12. 2020 20:06

Do premiéry nových top smartphonů od Samsungu zbývá něco málo přes měsíc a tak není divu, že úniků poslední dobou povážlivě přibývá. Nejnověji se na model Galaxy S21 můžeme podívat ve videu, které na Youtube nahrál uživatel s přezdívkou Random Stuff 2.

Reklama
Reklama

Video telefon zobrazuje ze všech stran a navíc i pěkně v detailu, máme tak díky němu jasnou představu, jak chystaný S21 bude vypadat. Zadní strana ukazuje pohled na redesignovaný modul hlavního fotoaparátu, který je nově přilepen více k boku smartphonu. Výrobce při návrhu zadního krytu počítá také s matnou povrchovou úpravou, díky které na zádech nebudou tolik ulpívat otisky prstů.

Na čelní straně Galaxy S21 se celkem očekávaně nachází AMOLED displej roztažený od kraje ke kraji s minimálními rámečky a průstřelem pro selfie fotoaparát. Jako bonus pak youtuber přidal i výsledek z testu Geekbench.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning