gigabyte-aorus-cv27q-je-herni-monitor-s-podsvicenim-black-equalizer-2-0
PCTuning Novinka

Gigabyte AORUS CV27Q je herní monitor s podsvícením Black Equalizer 2.0

mirek-koci
Mirek Kočí
13. 9. 2019 15:30 Sdílej:

Společnost Gigabyte představila nový herní monitor AORUS CV27Q, který hráčům nabídne podporu technologií Black Equalizer 2.0 a ANC 2.0. Kromě toho novinka zaujme i vysokým rozlišením QHD, zakřiveným displejem a dalšími vymoženostmi.

Reklama
Reklama

AORUS AD27QD je špičkový bezrámečkový monitor s úhlopříčkou 27 palců. Používá VA panel s rozlišením 2 560 × 1 440 pixelů a maximální obnovovací frekvencí 165 Hz řízenou prostřednictvím FreeSync 2 HDR při době odezvy 1 ms (MPRT). Nejenže obrazovka nabídne pozorovací úhly až 178°, ale také společně s 10bitovými barvami pokrývá 90 % barevného prostoru DCI-P3. Poloměr prohnutí displeje definuje hodnota 1500R.

Vylepšený Black eQualizer ve verzi 2.0 dokáže automaticky rozpoznat typ hry a nastavit úroveň podsvícení tak, aby optimalizoval viditelnost v tmavých místech a zároveň nepřesvítil místa světlá. Active Noise Cancelling (ANC) 2.0 zase zajistí, že vaši spoluhráči v herních bitvách zřetelně uslyší to, co jim povídáte. Monitor využívá pro ovládání OSD joystick, což usnadňuje pohyb v OSD menu. Kromě joysticku můžete monitor nastavit i myší díky softwaru OSD Sidekick. Kromě toho jsou dostupné i režimy PIP/PBP, které vám umožní zobrazit dvě obrazovky na jednom monitoru.

AORUS AD27QD má také funkce omezující vyzařování modrého světla a zabraňující blikání. Stojan umožňuje nastavení výšky, natočení a naklopení obrazovky. Co se týče konektivity, nabízí monitor dva porty HDMI, jeden DisplayPort a dva USB 3.0 s konektorem pro připojení sluchátek i konektorem pro mikrofon.

O dostupnosti na trhu a ceně monitoru AORUS AD27QD bohužel nemáme žádné informace.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning