Halloween přichází mezi tankisty ve World of Tanks
i Zdroj: Wargaming
Novinka Halloween přichází mezi tankisty ve World of Tanks

Halloween přichází mezi tankisty ve World of Tanks

Redakce PCT

Redakce PCT

21. 10. 2022 13:00

Strašidelná sezóna je tady! Na letošní Halloween čekají na tankisty strašidelné lahůdky a akce plné příšer, které se konají napříč celým světem World of Tanks.

Reklama

Zúčastněte se akce Pumpkin Bash a získejte pětičlennou posádku charismatických postav (World of Tanks PC). Objevte skrytý poklad v události Tajemství ztracené pyramidy (World of Tanks Blitz) a uvolněte vnitřní bestii svého tanku v události Monster Mash (World of Tanks Modern Armor). Tři hry a tři skvělé halloweenské akce jsou tady.

World of Tanks PC: Dýňové slavnosti 

Ve hře World of Tanks PC začíná sezóna čarodějnic v rámci akce Dýňové slavnosti, která začíná 20. října. Připojte se k sabatu čarodějnic pilotujících tanky, které se ztratily na cestě do naší pozemské roviny. Hráči dostanou pětičlennou posádku charismatických postav s různými schopnostmi, které budou moci využít během nadcházejících bojů... Své čáry sesílejte v 15v15 PvP bitvách ve vozidlech VI.-VIII. úrovně na čtyřech mapách s halloweenskou tematikou. Každý hráč by se měl připravit na podivné nové herní prvky, mezi nimiž nechybí superschopnosti k mání na bojišti, speciální schopnosti aktivované před bitvou, neomezený počet respawnů a další.

World of Tanks Blitz: Secret of the Lost Pyramid

Poklady Ztracené pyramidy ve hře World of Tanks Blitz se již hlásí také o slovo. Během této události, která začíná 20. října, budou hráči hledat pyramidu a po jejím nalezení budou bojovat o bohatství, které ukrývá. Pokladů Pyramidy je mnoho a zahrnují prémiový účet, boostery, certifikát na x5 XP, kredity a tank Sinister Medjay. 

V Pyramidě se také nachází Faraonova pokladnice, která ukrývá ještě více odměn za bohatství: tuny zdrojů, avatary, kamufláže a dokonce i tank Neochvějný faraon

World of Tanks Modern Armor: Monster Mash

Od 18. října se do konzolových tanků vrací oblíbený herní režim Monster Mash s halloweenskou tématikou.  V reakci na jeho popularitu mezi hráči bude letos Monster Mash trvat celé dva týdny. 

Během této akce budou hráči bojovat s monster tanky na jedné ze dvou speciálních halloweenských map: Grim Graveyard nebo Dead City. Ti, kteří si ještě v garáži nepořídili Monster Tank, si mohou režim Monster Mash bez problémů zahrát také. Všichni hráči budou mít přístup k The Spectre, děsivému střednímu tanku úrovně VI, který bude k dispozici v každé garáži zdarma, exkluzivně pro událost Monster Mash.

Je čas na koledování. Kterou strašidelnou událost si vyberete?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning