Hrabete se rádi v autech? Car Mechanic Simulator 2018 je na Epicu zdarma
i Zdroj: Red Dot Games
Novinka Hrabete se rádi v autech? Car Mechanic Simulator 2018 je na Epicu zdarma

Hrabete se rádi v autech? Car Mechanic Simulator 2018 je na Epicu zdarma

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

26. 6. 2022 17:30

Je třeba natrénovat skill, až budete opravovat svou vysněnou káru.

Reklama
Reklama

Simulátory všelijakých prací a činností už dávno zaujaly své místo vedle strategií, 3D akcí, adventur a podobně. Protože třeba jste vždycky chtěli projet Evropu v kamionu, ale něco vám zabránilo získat profesák. Nu a tak sáhnete po herním simulátoru, doma si vytvoříte kopii kabiny a hurá na cesty. Stejné to je s prací mechanika aut. Proč se v těch kraksnách hrabat v reálu a špinit si pracky, když to jde z pohodlí kutlochu? 

Car Mechanic Simulator 2018 je přesně to pravé pro ty, kdož chtějí proniknout do tajů a divů automobilového inženýrství. Začnete jako malý umouněný nýmand s jedním šroubovákem a postupně se vypracujete na špičkového mistra s moderní dílnou. Budete měnit olej, brzdy a s dalšími zkušenostmi a zakázkami bádat nad záhadami typu „nějak to klepe“. Zkrátka než se z vás stane to pravé mechanické eso, pěkně se zapotíte. Pak vás rozsypaná převodovka na svém autě ale nezaskočí.

Zdroj: Epic

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning