john-wick-hex-zabijak-s-prezdivkou-baba-jaga-dorazi-jako-hra
Novinka John Wick Hex: Zabiják s přezdívkou Baba Jaga dorazí jako hra

John Wick Hex: Zabiják s přezdívkou Baba Jaga dorazí jako hra

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 5. 2019 16:00

Nájemný zabiják John Wick se již příští týden dočká třetího filmového zpracování a při té příležitosti bylo oznámeno, že vyjde i herní adaptace s názvem John Wick Hex. Postarají se o ni vývojáři ze studia Good Shepard Entertainment, kteří se do povědomí veřejnosti dostali tituly Phantom Doctrine či Semblance.

Reklama
Reklama

Příznivce Johna Wicka určitě zklame, že se nemá jednat přehnaně o ambiciózní titul, nýbrž o skromnější tahovou strategii, byť vyvedenou v poutavém vizuálu. V kreslené grafice budete likvidovat zástupy nepřátel a záležet bude na každém vašem rozhodnutí.

Hra by měla na Epic Store vyjít pro platformy Windows a macOS, ale stále nevíme, zda ji vývojáři nabídnou zdarma nebo si řeknou o nějaké peníze.

Nejpravděpodobnější termín vydání John Wick Hex připadá na 17. května, kdy se uskuteční americká premiéra akčního filmu John Wick 3.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning