Mezinárodní finále Predator Sim Racing Cup 2021: Přímý přenos tuto neděli na Twitchi
i Zdroj: PCTuning.cz
Novinka Mezinárodní finále Predator Sim Racing Cup 2021: Přímý přenos tuto neděli na Twitchi

Mezinárodní finále Predator Sim Racing Cup 2021: Přímý přenos tuto neděli na Twitchi

Komerční sdělení
28. 5. 2021 16:00

Společnost Acer dnes oznámila podrobnosti k mezinárodnímu finále Predator Sim Racing Cup 2021, které se uskuteční v neděli 30. května ve 14:15 hodin středoevropského času. Patnáct simracingových šampionů, kteří úspěšně prošli národní kvalifikací, se utká v 90minutovém závodě.

Reklama

Predator Sim Racing Cup 2021 jde do finále. Jezdci v neděli ve 14:15 usednou do vozů Mercedes AMG GT3 na historickém okruhu v Monze, který je znám úžasnou podívanou na vozy řítící se rychlostí až 350 km/h. Šampion bude odměněn exkluzivním zážitkem, který se “nedá koupit za peníze”. Na jeden rok se totiž připojí k týmu R8G eSports a získá také značkovou herní sestavu Predator.

Celé mezinárodní finále bude vysíláno živě na platformě Twitch.tv a moderátorem se stane legenda F1 Romain Grosjean. Během přenosu se do pořadu zapojí také několik členů simracingového týmu R8G eSports. Ti uvedou diváky do obrazu svým odborným pohledem na simracing.

„S Predator Sim Racing Cup jsme zahájili mezinárodní šampionát, který se každý seriózní simracer bude snažit na začátku své kariéry vyhrát. eSport je v naší DNA a díky Predator Sim Racing Cup můžeme tuto vášeň sdílet s širokým publikem a vytvořit tak jedinečnou komunitu fanoušků nejen eSportu, ale i motorsportu,“ řekl Hajo Blingen, viceprezident pro marketing společnosti Acer EMEA. „Do národní kvalifikace se probojovali pouze simraceři s velmi vysokou úrovní dovedností, tento víkend tak budeme svědky velmi těsného závodu.“

„Jsme velmi rádi, že můžeme partnerství se společností Acer posunout na další úroveň a vytvořit společnou mezinárodní eSport soutěž a zároveň zpřístupnit simulační závody všem. Jsme potěšeni vysokou účastí a zapojením fanoušků, které jsme zaznamenali v průběhu kvalifikace Predator Sim Racing Cupu, a nemůžeme se dočkat, až v našem týmu přivítáme vítěze,“ řekl Romain Grosjean.

Závod lze sledovat streamu twitch.tv/grosjeanromain

Reklama
Reklama

Komerční sdělení

Autorem textu je zadavatel reklamy.

Reklama
Reklama