nas-qnap-ts-328-obdrzel-oceneni-best-choice-award-na-veletrhu-computex
PCTuning Novinka

NAS QNAP TS-328 obdržel ocenění Best Choice Award na veletrhu Computex

mirek-koci
Mirek Kočí
2. 6. 2018 13:00 Sdílej:

Společnost QNAP oznámila, že její třípozicový NAS TS-328 obdržel na veletrhu Computex 2018 v kategorii Počítače a systémy ocenění Best Choice Award. TS-328 boduje především designem, který uživatelům umožňuje vybudovat pole RAID 5 s nejmenším počtem disků.

Reklama
Reklama

„Je pro nás ctí, že model TS-328 obdržel ocenění Best Choice Award na veletrhu Computex 2018 v kategorii Počítače a systémy. Primárním designovým konceptem modelu TS-328 bylo vysoké zabezpečení dat. Potenciální uživatelé, kteří se poohlížejí po rozpočtově příznivém zařízení NAS, u tohoto modelu využijí možnost RAID 5 a ochrany pomocí snímků,“ uvedl Dan Lin, produktový manažer společnosti QNAP.

TS-328 zdobí celkem elegantní vzhled, který snadno zapadne do domácího prostředí. NAS disponuje čtyřjádrovým 1,4GHz procesorem Realtek RTD1296 s 2GB pamětí DDR4, dvěma porty 1GbE se SATA 6Gb/s a nabízí rychlosti čtení/zápisu až 225 MB/s.

Tento model také nabízí hardwarové dekódování H.264/H.265 a překódování v reálném čase, které dokáže převádět videa na univerzální formáty souborů, které pak lze plynule přehrávat na více zařízeních. Aplikace pro vysílání od společnosti QNAP – QVHelper, Qmedia a Video HD – také uživatelům poskytují větší volbu při multimediální zábavě po celém domově a na jejich mobilních zařízeních, když jsou na cestách.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning