Nejočekávanější MMORPG roku 2017
Článek Nejočekávanější MMORPG roku 2017

Nejočekávanější MMORPG roku 2017

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

8. 6. 2017 07:00 24

Seznam kapitol

1. MMORPG se rádo opakuje 2. Sea of Thieves, Shroud of the Avatar 3. Life is Feudal, Destiny 2 4. Bless Online, Albion Online
5. The Saga of Lucimia, SkySaga: Infinite Isles 6. Crowfall, Camelot Unchained 7. Lineage Eternal, Lost Ark 8. Pantheon: Rise of the Fallen, Worlds Adrift

MMORPG jsou jedním z nejrychleji se rozvíjejících herních žánrů. Každým rokem se rozrůstají o mnoho zajímavých titulů, ať už inspirovaných nějakým slavným předchůdcem, nebo naopak s jasnou snahou odlišit se. Nezadržitelný příliv nových nadějně vypadajících MMORPG očekáváme i v nadcházejících měsících. Na které z nich se těšíme nejvíc?

Reklama
Reklama

Zabíjej, lootuj, leveluj a pak to opakuj až do zemdlení. Online s hromadou dalších lidí, nejlépe však se svými přáteli. To je pravá podstata každého dobrého MMORPG, ale kde tento svůj chtíč pořádně ukojit?

Když nebudeme počítat World of Warcraft, kterému se s nejnovějším datadiskem opět podařilo přilákat více jak 10 milionů předplatitelů, nová MMORPG většinou přicházejí s jistějším platebním modelem – tedy s free-to-play, ať už ve své čiré podobě (stáhnout a hrát zdarma), nebo i v různých obměnách (například nákup krabicové verze hry a žádné poplatky, které jsou vyváženy mikrotransakcemi).

Jistotu tvůrci MMORPG často volí také v případě samotné koncepce hry a jejího zasazení. V poslední době ve velkém frčí různé klony World of Warcraft, nebo třeba League of Legends. Jen zřídka narazíte na skutečně originální projekt, o to chutnější pak ale toto shledání je.

Nejočekávanější MMORPG roku 2017

V tomto článku vám představím ty nejzajímavější MMORPG projekty, které by se měly na trhu objevit ještě v tomto roce (maximálně na začátku roku příštího). Tento mix sestává z her napříč všemi výše zmiňovanými kategoriemi.

Kromě krátkého popisku u každé hry uvádím plánované datum vydání a další údaje, jako informace o vývojáři a vydavateli. Nakonec přidávám ještě trailer, případně video ze hry a odkaz na oficiální stránku, kde můžete načerpat další zajímavé informace. Jdeme na to!

Nejočekávanější MMORPG roku 2017

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning