Nejočekávanější MMORPG roku 2017
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejočekávanější MMORPG roku 2017

Nejočekávanější MMORPG roku 2017 | Kapitola 5

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

8. 6. 2017 07:00 24

Seznam kapitol

1. MMORPG se rádo opakuje 2. Sea of Thieves, Shroud of the Avatar 3. Life is Feudal, Destiny 2 4. Bless Online, Albion Online
5. The Saga of Lucimia, SkySaga: Infinite Isles 6. Crowfall, Camelot Unchained 7. Lineage Eternal, Lost Ark 8. Pantheon: Rise of the Fallen, Worlds Adrift

MMORPG jsou jedním z nejrychleji se rozvíjejících herních žánrů. Každým rokem se rozrůstají o mnoho zajímavých titulů, ať už inspirovaných nějakým slavným předchůdcem, nebo naopak s jasnou snahou odlišit se. Nezadržitelný příliv nových nadějně vypadajících MMORPG očekáváme i v nadcházejících měsících. Na které z nich se těšíme nejvíc?

Reklama

The Saga of Lucimia

Nejočekávanější MMORPG roku 2017
i Zdroj: PCTuning.cz

Jste přesvědčeni, že ve dvou se to lépe táhne? A příčí se vám zabíjet lidmi ovládané postavy? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! The Saga of Lucimia je na IndiGoGo zafinancované MMORPG, v němž se hráči budou moci spřáhnout s dalšími až osmi lidmi, s nimiž následně budou plnit různé questy, nejen ty soubojové.

V případě soubojů pak rovnou můžete zapomenout na to, že byste se mydlili s ostatními hráči mezi sebou. PvP souboje jsou zcela vyškrtnuty, do popředí se dostávají souboje s různými AI ovládanými humanoidními i zcela fantastickými potvorami. A tvůrci slibují, že to bude náramná zábava. Potvory prý nebudou generické, ale do vínku dostanou zcela unikátní pohyby a zvyklosti. Během soubojů by tak měla vyniknout schopnost spolupracovat s dalšími živými hráči hezky organizovaně, nebo v tom horším případě to, jak dokážete improvizovat. Tak hurá na ně!

SkySaga: Infinite Isles

Nejočekávanější MMORPG roku 2017
i Zdroj: PCTuning.cz

Popsat MMORPG SkySaga: Infinite Isles je velmi složité, ale přitom prosté. Tedy alespoň pokud jste hráli Trove, Minecraft nebo Cube World, čehož jsou mixem. SkySaga: Infinite Isles už na první pohled napovídá, že bude přístupná a otevřená masám. To ale neznamená, že by byla jednoduchá, nebo snad hloupá, ba naopak.

Tvůrci SkySaga: Infinite Isles prozradili, že dbali na rozsáhlé možnosti objevování. V názvu zmiňované „Nekonečné ostrovy“ naznačují, že ve světě se budou nacházet portály, jimiž se budeme moci přemisťovat do docela jiných světů. Ke každému takovému světu pak budou náležet vlastní potvory i suroviny, které budeme potřebovat k vylepšování postavy i k výrobě užitečných předmětů. Těmi pak můžete vybavit svůj dům nebo svojí postavu, což bude potřeba, protože ve hře bude k dispozici možnost vydat se dobýt základnu ostatních hráčů. Pokud máte alespoň trošku dobrodružnou povahu, tohle MMO by vám mělo přijít k duhu.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama