Nejočekávanější MMORPG roku 2017
Článek Nejočekávanější MMORPG roku 2017

Nejočekávanější MMORPG roku 2017

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

8. 6. 2017 07:00 24

Seznam kapitol

1. MMORPG se rádo opakuje 2. Sea of Thieves, Shroud of the Avatar 3. Life is Feudal, Destiny 2 4. Bless Online, Albion Online
5. The Saga of Lucimia, SkySaga: Infinite Isles 6. Crowfall, Camelot Unchained 7. Lineage Eternal, Lost Ark 8. Pantheon: Rise of the Fallen, Worlds Adrift

MMORPG jsou jedním z nejrychleji se rozvíjejících herních žánrů. Každým rokem se rozrůstají o mnoho zajímavých titulů, ať už inspirovaných nějakým slavným předchůdcem, nebo naopak s jasnou snahou odlišit se. Nezadržitelný příliv nových nadějně vypadajících MMORPG očekáváme i v nadcházejících měsících. Na které z nich se těšíme nejvíc?

Reklama
Reklama

Pantheon: Rise of the Fallen

Nejočekávanější MMORPG roku 2017

Pantheon: Rise of the Fallen vám ve všech ohledech připomene klasické MMORPG. V početných dungeonech budete narážet na mocné příšery, které dokážete zdolat pouze ve skupině s dalšími kamarády. Netřeba dodávat, že každému takovému souboji bude muset předcházet porada, v níž se domluvíte na detailní strategii.

Hardcore jádro Pantheon: Rise of the Fallen zdůrazňuje absence navigace, značek a naváděcích prvků obecně. Pokud se budete chtít někam dostat, budete se v zemi muset sami zorientovat, nebo svou postavu naučit některou ze schopností, která vám při hledání aktivního úkolu dokáže pomoct (například modlitba klerika, které vás dokáže dovést k dalšímu cíli).

Worlds Adrift

Nejočekávanější MMORPG roku 2017

Tak tohle bude speciální. A když říkám speciální, myslím tím ultra-super-hyper speciální. Ve Worlds Adrift usednete za knipl vesmírné lodi a vydáte se vzhůru objevovat nové ostrovy, které plují po nebi. Mezi tím najímáte lidi, získáváte suroviny a bojujete s nepřáteli, třeba i bok po boku s vašimi přáteli.

Ve spojitosti s Worlds Adrift je hojně zmiňována realistická fyzika a emergentní hratelnost. Svět by tedy měl reagovat na všechny maličkosti, které se v něm dějí. A to by mělo vytvářet zcela jedinečné prostředí i události. Worlds Adrift je v předběžném přístupu dostupný už nyní. Pokud byste se chtěli zapojit do vývoje, nebo už zkrátka nemůžete čekat, až tahle hra vyjde, zamiřte na Steam.

Představila jsem vám celkem čtrnáct zajímavých MMORPG, kterých bychom se s velkou pravděpodobností mohli dočkat ještě tento rok. Vzhledem k tomu, že MMORPG jsou vyvíjeny a vydávány trochu jiným způsobem než klasické hry, obvykle u nich není stanoveno přesné datum vydání (a když ano, tak se toto datum obvykle posouvá). To znamená, že spolehnout se na vydání některé z těchto her bohužel nejde.

Jelikož MMORPG jsou velmi oblíbeným žánrem, ročně vychází několik desítek těchto her. Osobně jsem při sestavování tohoto žebříčku přemýšlela zařadit tituly Dark and Light, Twilight Spirits, Tiger Knight, Maple Story 2 a nad několika dalšími, pak jsem se ale rozhodla dát přednost kvalitě před kvantitou a zaměřila jsem se pouze na ty nejzajímavější hry. Věřím, že si tu každý fanda MMORPG najde to svoje. A pokud ne, doufám, že se s námi podělí o své černé koně!

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning