Nvidia DLSS zvedne výkon v Rainbow Six Siege až o 50 procent ve 4K rozlišení
PCTuning Novinka

Nvidia DLSS zvedne výkon v Rainbow Six Siege až o 50 procent ve 4K rozlišení

Mirek Kočí

Mirek Kočí

15. 6. 2021 11:29

Střílečka Rainbow Six Siege přidává podporu DLSS prostřednictvím nejnovějšího patche. Technologie je dostupná ve verzi pro API Vulkan a podle changelogu (seznamu změn) zvyšuje výkon až o 50 procent ve 4K. Majitelé karet GeForce si tak v tomto rozlišení zahrají při více než sto snímcích za sekundu.

Reklama
Reklama

Softwarovou nálož dostane brzy i další populární střílečka, a to DOOM Eternal. Díky aktualizaci plánované na 29. června obdrží ray tracing a také podporu DLSS.

Mimo to bylo dále oznámeno, že očekávaná hra NARAKA: BLADEPOINT, která bude podporovat DLSS a Reflex, vyjde 12. srpna, nebo že Call of Duty: Warzone a Call of Duty Black Ops Cold War Season 4 začíná 17. června, tedy už za dva dny. 

V neposlední řadě Nvidia láká na soutěž, ve které fanoušci značky dostanou libovolné množství pokusů zkusit své štěstí a vyhrát jednu z hodnotných cen, mezi něž patří notebooky s Geforce RTX řady 30, G-SYNC monitory, unikátní Titanium PC i nejnovější GeForce RTX 3080 (více informací o soutěži najdete zde).

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning