qnap-predstavuje-nas-ts-251-s-dvoujadrovym-procesorem-intel
PCTuning Novinka

QNAP představuje NAS TS-251 s dvoujádrovým procesorem Intel

mirek-koci
Mirek Kočí
23. 8. 2018 17:00 1 Sdílej:

Společnost QNAP odhalila NAS úložiště TS-251B se 2 šachtami na disky. Novinka je vybavena dvoujádrovým procesorem Intel Celeron J3355 a měla by poskytnout domácnostem i malým kancelářím slušný multimediální zážitek napříč zařízeními a funkci překódování videí 4K včetně možností streamování, výstupem HDMI 4K a celou řadou aplikací pro zálohování a sdílení. Zařízení nabízí také slot PCIe pro rozšíření klíčových funkcí.

Reklama
Reklama

Se slotem PCIe mohou uživatelé snadno rozšířit funkce modelu TS-251B. Instalací karty QM2 QNAP lze přidat cache M.2 SSD a připojení 10GbE; s kompatibilním bezdrátovým adaptérem (např. QWA-AC2600) vytvořit bezdrátové úložiště a prostředí pro streamování; s kartou USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s) zvýšit počet portů USB; rozšiřovací síťovou kartou QXG-10G1T 10GbE přidat připojení 10GbE.

TS-251B, který je vybavený dvoujádrovým procesorem 14nm Celeron J3355 (až na 2,5 GHz), pamětí 2 GB/4 GB DDR3L RAM (až 8 GB), jedním gigabytovým LAN portem a podporou disků SATA 6 Gb/s, poskytuje hardwarově akcelerované šifrování AES-NI pro zabezpečení citlivých údajů na úložišti. NAS rovněž podporuje snímky a umožňuje uživatelům rychlé obnovení dat v případě náhodného odstranění/úpravy nebo útoku ransomwaru.

Dostupnost

Nový model TS-251B bude brzy k dostání. Kdy přesně a za kolik ovšem zatím nevíme.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning