qnap-tr-004-snadno-pripojite-k-pc-i-nas
PCTuning Novinka

QNAP TR-004 snadno připojíte k PC i NAS

mirek-koci
Mirek Kočí
4. 2. 2019 14:00 Sdílej:

QNAP TR-004 je zařízení pro rozšíření úložiště se 4 šachtami na disky, které lze snadno připojit k PC nebo NAS prostřednictvím rozhraní USB 3.0 typu C.

Reklama
Reklama

TR-004 podporuje konfigurace úložiště v režimu Individual, JBOD a RAID 0/1/5/10. Uživatelé mohou používat novinku se svým úložištěm NAS, včetně nastavení parametrů RAID a vytváření fondu úložiště pomocí aplikace „Úložiště a snímky“ v systému QTS. Kromě toho lze TR-004 využívat i jako externí úložné zařízení, které však podporuje různé konfigurace disků.

Uživatelům s počítači s omezenými možnostmi upgradu může model TR-004 posloužit jako rozšiřovací jednotka a specializovaný nástroj QNAP External RAID Manager (Windows/macOS) jim pomůže se zobrazováním stavu disku, změnou konfigurací RAID, kontrolou protokolů a aktualizací firmwaru TR-004. Snadno lze také využít také souborový systém exFAT.

Přepínač DIP na zadní straně TR-004 dokáže přepínat konfiguraci zařízení. K dispozici jsou také stavové kontrolky, tlačítko One Touch Copy a tlačítko vysunutí pro intuitivnější operace. Jakmile PC/NAS přejde do režimu spánku, vypne se nebo se odpojí, model TR-004 přejde rovněž do režimu spánku a ušetří energii.

Dostupnost

Model TR-004 bude brzy k dostání. Pro zobrazení možností použití a seznamu kompatibilních QNAP NAS modelů navštivte oficiální web QNAP.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning