Soutěž s Intelem o balík her a bonus pro WOT: výsledky 1. kola
Článek Soutěž s Intelem o balík her a bonus pro WOT: výsledky 1. kola

Soutěž s Intelem o balík her a bonus pro WOT: výsledky 1. kola

Redakce PCT

Redakce PCT

9. 6. 2015 03:00 1

Seznam kapitol

1. O co soutěžíme? 2. Správné odpovědi a výherci

U Intelu právě probíhá akce, v níž ke svým procesorům Core i5 a Core i7 přidává zdarma herní balíčky v hodnotě téměř 5000 korun. Jejich součástí jsou nejen plné hry, ale i prémiový obsah pro World of Tanks. První kolo soutěže je za námi a my se můžeme podívat, jaké byly správné odpovědi a kdo vyhrál.

Reklama
Reklama

Intel rozdává k procesorům Intel Core i5 a Intel Core i7 hry zdarma. Pokud si do 31. 7. 2015 pořídíte některý model z uvedených řad, můžete se těšit na balíček her a bonusového obsahu v hodnotě téměř 5000 Kč.

Odměnu získáte jednoduše. Po zakoupení některého z desktopových procesorů Intel Core i5 nebo Intel Core i7 dostanete promo kód, který vám zpřístupní digitální distribuci na stránkách http://gamingbundle.intel.com/#/home. Zde se zároveň dozvíte další informace.

Těšit se můžete na plné hry Grid Autosport, zatím poslední díl populární série od Codemasters, multiplayerovou FPS Counter Strike: Global Offensive ze stáje Valve a MMORPG Final Fantasy XIV: A Realm Reborn za kterou stojí studio Square Enix.

Velkým lákadlem je i bonusový obsah do World of Tanks, který vám připíše na účet 1250 zlaťáků, na týden poskytne výhody Premium účtu a na bojiště budete díky němu moci vyrazit ve stíhači tanků Pak 43 Jagdtiger s dělem ráže 8,8 cm.

Soutěž s Intelem o balík her a bonus pro WOT: výsledky 1. kola

Součástí jsou také tři pozvánky pro vaše kamarády, které jim aktivují na týden premium účet a do začátku připíšou 1000 zlaťáků spolu s tankem Valentine II. V balíčku na vás také čekají figurky do LEGO® Minifigures Online. 

Výherci prvních pěti balíčků

Právě o celkem desítku těchto balíčků můžete s námi soutěžit. Je rozdělená do dvou nezávislých kol, Zúčastnit se můžete obou, v každém z nich se štěstí usměje na pětici soutěžících.

Dnes se podíváme na výsledky prvního kola.

První
Poslední
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning