spolecnost-raijintek-rozsiruje-sve-portfolio-o-kubickou-mini-itx-pc-skrin-metis
PCTuning Novinka

Společnost Raijintek rozšiřuje své portfolio o kubickou mini-ITX PC skříň Metis

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek

5. 9. 2014 12:00 3

Raijintek je poměrně mladá společnost, která se zabývá především výrobou prvků chlazení pro PC. V poslední době však zamířila i na trh s počítačovými skříněmi. A právě do této oblasti svého portfolia nyní přidala nový model miniaturní počítačové skříně typu kostka, kterou nazvala Metis.

Reklama
Reklama

Skříň je určena pro instalaci základních desek formátu mini-ITX a bude k dostání v široké škále barevných provedení. Zákazníci si budou moci vybrat z barev jako je černá, červená, stříbrná modrá či zlatá. Metis nadchne zejména elegantním designem a pevnou konstrukcí s vnějšími panely vyrobenými z 1,5 mm silného eloxovaného hliníku.  

Společnost Raijintek rozšiřuje své portfolio o kubickou mini-ITX PC skříň Metis

 

Přesto, že se jedná o poměrně malou skříň, nabídne slušný vnitřní prostor. Kromě zmíněné základní desky ji lze vybavit klasickým napájecím zdrojem formátu ATX plné velikosti, grafickou kartou s maximální délkou 170 mm a chladičem procesoru s výškou až 160 mm. 

Společnost Raijintek rozšiřuje své portfolio o kubickou mini-ITX PC skříň Metis

 

Pro instalaci pevných disků a SSD slouží dvě 2,5palcové a jedna 3,5" pozice. Chlazení, resp. odvod teplého vzduchu potom zajišťuje jeden předinstalovaný 120mm ventilátor umístěný na zadní panel. K nasávání studeného vzduchu slouží průduch na čele skříně. Mezi další výbavu patří také I/O panel se dvěma porty USB 3.0 a dvěma 3,5mm jacky pro připojení mikrofonu a sluchátek. 

Metis je již k vidění za ceny od 36 (1 260 Kč) do 40 liber (1 400 Kč). Ceny se liší v závislosti na zvolené barvě a provedení. Skříň bude totiž k dostání také s oknem do pravé bočnice. 

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning