stojan-yenkee-yac-5300-umoznuje-nabijeni-az-tri-zarizeni-najednou
Novinka Stojan Yenkee YAC 5300 umožňuje nabíjení až tří zařízení najednou

Stojan Yenkee YAC 5300 umožňuje nabíjení až tří zařízení najednou

Mirek Kočí

Mirek Kočí

8. 9. 2020 11:00

Nabíjení klasickými drátovými nabíječkami ztrácí na popularitě. Trendem poslední doby je bezdrátovost, a proto značka příslušenství Yenkee přichází na trh s nabíjecí stanicí YAC 5300, která umožňuje nabíjení až tří zařízení najednou. Stanice se dodává v bílé barvě a umožňuje nabíjet bezdrátově o výkonu až 15 W.

Reklama
Reklama

Časy, kdy uživatel několika různých zařízení musel složitě hledat patřičnou nabíječku k dané elektronice jsou dávno pryč. Nová nabíjecí stanice YAC 5300 umožňuje nabíjení až tří zařízení naráz. „To znamená, že majitel iPhonu, Apple Watch a AirPodů si může nabít všechnu tuto elektroniky na jedné nabíječce,“ upřesňuje Patrik Kočvara z Yenkee.

Na stojanu jsou totiž tři různá místa určená k nabíjení. První, které zabírá největší plochu, umožňuje bezdrátové nabíjení jakéhokoliv mobilního telefonu s certifikací Qi. Druhým je magnetická ploška pro Apple Watch a třetím je klasický Lightning konektor určený k dodání energie do Apple Airpods.

Rychlost nabíjení je rovněž důležitým parametrem. Rychlé drátové nabíječky se již stávají běžnou součástí balení nových mobilních telefonů. V případě bezdrátového nabíjení se však rychlost zdaleka nevyrovnává klasické variantě.

Stojan Yenkee YAC 5300 umožňuje nabíjení až tří zařízení najednou

„U nabíjecí stanice jsme se právě proto zaměřili i na celkový výkon nabíjení. K YAC 5300 je možné připojit adaptér s technologií QuickCharge 2.0, či dokonce 3.0, které dokáže poskytnout výkon až 15 W,“ dodává Kočvara. Samozřejmostí však je, aby telefon podporoval bezdrátové nabíjení o výkonu 15 W a více.

Nejčastěji nabíjíme svou elektroniku např. na nočním stolku či pracovním stole. Design je v tomto případě velmi důležitou složku. Stojan Yenkee se nabízí v bílé barvě s leštěným povrchem. Jeho minimalistický vzhled doplněný o nastavitelnou LED signalizaci vkusně doplní každý interiér.

Yenkee YAC 5300 má doporučenou cenu 999 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning