tp-vision-predstavilo-nove-rady-oled-televizoru-philips
Novinka TP Vision představilo nové řady OLED televizorů Philips

TP Vision představilo nové řady OLED televizorů Philips

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 10. 2019 14:30 1

Společnost TP Vision představila na tiskové konferenci v Praze dvě nové řady OLED televizorů. K nejvyšším řadám OLED+ se zvukem Bowers and Wilkins přibyly nové modely OLED854 (OLED804) a OLED754.

Reklama

Jedná se o televizory, které diváka zaujmou 4K rozlišením, které se rozprostírá na OLED panelu s výborným barevným podáním. Uvnitř nových TV pracuje třetí generace obrazového procesoru P5, která se stará o zpracování a vylepšení obrazu. Výsledkem tak je lepší redukce šumu, ostřejší obraz a přesnější barvy, včetně té pleťové. Oba modely jsou vybaveny operačním systémem Android TV ve verzi P. Díky němu je možné stahovat a používat aplikace a hry, stejně jako si jednoduše prohlížet filmy a seriály z obchodu Google Play. Televizor můžete ovládat i pomocí hlasu díky podpoře Google Assistant a zařízení Alexa.

Modely 854 a 804 se od sebe liší pouze stojanem. OLED854 má tmavý chromovaný středový otočný stojan. Ten umožňuje umístit televizor na stolek, který je menší než šířka samotného televizoru a dovolí natočit obrazovku tak, jak je zrovna potřeba. OLED804 má pevný stojan tvořený dvěma elegantními kovovými nožičkami. Oba modely mají velmi tenký chromovaný rámeček. K dostání jsou televizory série OLED854 a OLED804 v úhlopříčkách 55 a 65 palců od 46 990 Kč.

TP Vision představilo nové řady OLED televizorů Philips
i Zdroj: PCTuning.cz

Kromě toho společnost TP Vision odhalila i model OLED754L. Tento televizor je rovněž vybaven QOLED panelem, místo operačního systému Android TV zde ale najdeme platformu Saphi, která zajistí snadné ovládání a nabídne základní chytré funkce, jako je stahování aplikací nebo streamování obsahu. Dle výrobce je tento model ideální hlavně pro náročné zákazníky, kteří si přehrávají většinu filmů v nejvyšší kvalitě přes HDMI, USB či streamovací služby.

Stejně jako vyšší série i modely OLED754 disponují třístranným Ambilightem a jsou vyrobené v líbivém designu. OLED754 bude možné zakoupit již od 39 999 Kč v úhlopříčkách 55 a 65 palců.

TP Vision představilo nové řady OLED televizorů Philips
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama