Udělejte si týden čas a nakupte zásoby: od zítra bude geniální Prey (2017) na Epicu zdarma
i Zdroj: Arkane Studios
Novinka Udělejte si týden čas a nakupte zásoby: od zítra bude geniální Prey (2017) na Epicu zdarma

Udělejte si týden čas a nakupte zásoby: od zítra bude geniální Prey (2017) na Epicu zdarma

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

11. 5. 2022 19:20

Jedna z nejlepších her poslední doby a zadarmo! Dáváme vědět s předstihem, abyste si mohli stoupnout do fronty.

Reklama
Reklama

Vesmírná stanice, mimozemšťani, vylepšování postavy, hromady hlavních i vedlejších úkolů, nespočet možných řešení, nádherná děsivá atmosféra, úžasný design a napínavý příběh. Ani s maximální snahou se nedá ve zkratce obsáhnout, co vše Prey nabízí, dovedně skrývá a jak si s hráčem pohraje, než mu naservíruje některý z konců. 

Hru vytvořili frajeři z Arkane Studios, kteří mají na triku (kromě jiného) fenomenální sérii Dishonored. Není pak divu, že Prey je také vyšperkovaná 3D akce, kterou můžete projít kulometem napřed,  plížit se ve stínech, využívat mimozemské schopnosti, nabourávat se do systémů a další a další cestičky, řešení a volby. Prey je nutné rozhodně dohrát několikrát, nejen kvůli množství nápadů a řešení všemožných situací, ale protože si na první pokus spousty věcí ani nevšimnete. Kdo nehrál, nechť tento kacířský prohřešek napraví. Prey bude zdarma od 12. do 19. května na Epic Store.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning