univerzalni-nabijecka-na-cesty
Novinka Univerzální nabíječka na cesty

Univerzální nabíječka na cesty

Tomáš Šulc

Tomáš Šulc

19. 1. 2009 00:00 3

Jistě to znáte. Chcete se vydat na delší dovolenou, berete si s sebou nějakou tu elektroniku a okamžitě se objeví problém s nabíječkami. Řešením by měla být tato novinka.

Reklama
Univerzální nabíječka na cesty
i Zdroj: Pctuning

Možná si pamatujete na článek Vaška Vlčka, ve kterém si stěžoval nad všemi možnými i nemožnými konektory, které má pro napájení dnešní elektronika a výrobci se ne a ne sjednotit. Společnost USB Geek proto představila v rámci možností alespoň trochu univerzální nabíječku, která ze zásuvky vyvede dvojici USB portů a příslušenství čítá velkou spoustu redukcí jako například nabíječku na telefony Nokia, iPhone, Sony Erricson a další.

Univerzální nabíječka na cesty
i Zdroj: Pctuning

Praktické také je, že nabíječka není určena jen do klasické zásuvky, ale součástí balení je i redukce do auta, takže můžete nabíjet i na delších cestách autem. Novinka je již k mání na webu USB Geek za cenu 25 amerických dolarů, tedy okolo 500 korun.

Zdroj: USB Geek

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning