Vánoční soutěž plná energie o výkonnou nabíjecí stanici Bluetti PowerOak EB70
i Zdroj: PCTuning.cz
Skříně, zdroje, chladiče Článek Vánoční soutěž plná energie o výkonnou nabíjecí stanici Bluetti PowerOak EB70

Vánoční soutěž plná energie o výkonnou nabíjecí stanici Bluetti PowerOak EB70 | Kapitola 2

Václav Vlček

Václav Vlček

23. 12. 2021 11:15

Seznam kapitol

1. Soutěž o nabíjecí stanici Bluetti 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže

Ještě před koncem roku si dáme jednu pěknou soutěž pro všechny, kteří potřebují pořádnou zásobu energie na delší výpravy do přírody nebo pro případ výpadku proudu . Což s vývojem na trhu s energiemi může být brzy hodně praktická věc. Stačí odpovědět na pár otázek a tenhle praktický box s kapacitou 716 Wh může být váš.

Reklama

Na vás už je, abyste odpověděli na následující soutěžní otázky, a pak už bude záležet jen na tom, jestli budete mít při slosování štěstí. Soutěžit můžete až do půlnoci z neděle na pondělí 2.1. 2022.

Na soutěžní otázky můžete odpovídat pouze jednou, vícenásobné odpovědi jsou důvodem pro vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá pod různými e-mailovými adresami či „za ostatní“ příbuzné a známé). Nezkoušejte ani odpovídat vícekrát s různými variantami odpovědí, v takovém případě nebude uznaná žádná z vašich odpovědí.

Pokud se vám omylem povede zaslat v krátkém časovém intervalu tutéž odpověď vícekrát anebo nekompletní, ve slosování zůstane zařazena jen jedna správná odpověď.

Abychom zachovali anonymitu soutěžících, nechceme znát žádné další údaje – vaše jméno, příjmení ani nic dalšího. Email v žádném případě nepředáváme partnerům soutěže ani je dále nevyužíváme a po ukončení soutěže jsou půl roku archivovány a následně smazány.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama