yenkee-zero-yms-3000-je-mys-navrzena-profesionalnim-hracem-s-cenou-pod-tisic-korun
Novinka YENKEE ZERO YMS 3000 je myš navržená profesionálním hráčem s cenou pod tisíc korun

YENKEE ZERO YMS 3000 je myš navržená profesionálním hráčem s cenou pod tisíc korun

Mirek Kočí

Mirek Kočí

4. 12. 2020 13:22

Herní myš ZERO YMS 3000 je plodem spolupráce značky YENKEE a profesionálního hráče CS:GO Patrika „ZERO“ Žúdela. Jejím základem je kvalitní snímač, mikrospínače Omron , RGB podsvícení nebo flexibilní paracord kabelem. I přes štědrou výbavu novinka přichází na trh se sympatickou cenovkou.

Reklama
Reklama

Myš YENKEE ZERO YMS 3000 má hmotnost pouze 78 gramů, což společně s vhodně umístěnými teflonovými pojezdy zaručuje její snadnou ovladatelnost. Ani jeden z oněch 78 gramů váhy přitom není jen tak do počtu – hmotnost tvoří ergonomické tělo ukrývající precizní senzor PMW3360, který myši propůjčuje rozlišení o hodnotě až 12 000 DPI, mikrospínače Omron 20M a RGB podsvícení, díky němuž se hráčským doupětem rozlije ta správná atmosféra. Výbavu pak završuje praktický paracord kabel, který zaručí rychlou odezvu, aniž by hráče jakkoliv omezoval v pohybu.

Podle výrobce bylo cílem spolupráce s profesiionálním hráčem CS:GO vytvořit myš, která si neuřízne ostudu ani v profesionálních kruzích, ale kterou si budou moci bez výčitek dovolit i rekreační hráči. Její cenau se proto podařilo stlačit pod tisíc korun, obchodech ZERO YMS 3000 najdete za 999 Kč s DPH.

YENKEE ZERO YMS 3000 je myš navržená profesionálním hráčem s cenou pod tisíc korun

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning