Získejte NordVPN levněji ve speciální podzimní akci
i Zdroj: NordVPN
Novinka Získejte NordVPN levněji ve speciální podzimní akci

Získejte NordVPN levněji ve speciální podzimní akci

Komerční sdělení
16. 9. 2022 12:00 1

Nikdy není pozdě vybavit se kvalitní VPN službou. NordVPN navíc spouští speciální akci, při které ušetříte až 68 % a získáte tak 3 měsíce navíc.

Reklama
Reklama

Kvalitní VPN je dneska prakticky nepostradatelným parťákem každého náročnějšího uživatele internetu. Pomocí této služby si skryjete IP adresu a webům poskytnete mnohem méně informací o sobě. Zároveň VPN odemyká možnost konzumovat lokálně omezený obsah. Seriál vysílaný jen v Japonsku a film dostupný pouze na americkém Netflixu máte díky VPN na dosah ruky.

Samozřejmě renomovaní poskytovatelé VPN nedávají službu zdarma. Zaplatit pár desítek korun měsíčně ovšem není nic hrozného výměnou za soukromí, zabezpečení a možnosti sledování nového obsahu. Naštěstí NordVPN aktuálně pořádá podzimní akci, při které ušetříte až 68 % a získáte navíc 3 měsíce zdarma při pořízení dvouletého plánu.

Pokud si dvouleté předplatné pořídíte, zaplatíte za měsíc pouhé 2,99 eura, v přepočtu necelých 75 korun. Navíc právě v rámci tohoto plánu obdržíte i 3 měsíce jako bonus zcela zdarma.

Tento plán obsahuje vysokorychlostní VPN službu, ad blocker a ochranu proti malwaru. Díky tomu služba dokáže nahradit funkčnost antiviru a postará se, abyste si do počítače nestáhli závadný software. Funkce navíc oproti tradičnímu antiviru nebere tolik výkonu vašemu počítači. Funkci si navíc lze zapnout i bez připojení k VPN serveru.

V akci je také služba NordPass, která ve dvouletém Premium plánu nabízí slevu 33 %. S pomocí NordPassu můžete spravovat vaše hesla, generovat nová zabezpečená hesla a vše synchronizovat například mezi telefonem a počítačem. Služba nabízí i přehled úniků údajů z databází po celém světě. Pokud vaše přihlašovací údaje unikly na internet, budete včas upozorněni.

Získejte NordVPN levněji ve speciální podzimní akci
i Zdroj: NordPass

Akce platí od 17. září po dobu dvou měsíců. Na nic proto nečekejte a využijte slev NordVPN a NordPass.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning