@balor2
Jakou kartu byste prosím dal do sestavy - [url]http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0X35010Q3N0111P1010TUP020WSB0111LA010Z3E0111W701116S01[/url] pro plynulé hraní nových her na FHD? A jako MB tu co je v košíku nebo tuto [url]http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=92552[/url] ?
Pri vyberu beznym uzivatelum asi pomuze, ale vetsina ctenaru pct by potrebovala vetsi mnozstvi informaci. Tim samozrejme nechci autorovi nic vycitat, jak jsem psal zalezi na tom, pro koho je clanek urcen. Nechapu nazor, ze je tablet vseobecne k nicemu, nejdriv, kdyz byly jen drahe a v zacatcich, tak jsem byl take skepticky, ale dnes jsem spokojen, vlastnim 5"tamtunga a dokonale mi vyhovuje, do kapsy se jeste vejde a kdyz se chce clovek podivat na mail a na novinky popr. socialni sit nemusi s sebou tahat zadny notebook apd. Pri dlouhe chvili se da zahrat nejala hra, popripade si zjistit autobusove spojeni. Tablet z recenze konkretne R75 jsem nakonec zvolil, kdyz jsem dostal zadani vejit se do 2 tisic a pritom sehnat 7" display. Osobne bych si ho nekoupil, ale pro obdarovaneho je dostatecny a pro platiciho levny. Jen me trochu zarazilo, kde ho autor kupoval? Ja v mistnim elektru za 1999 kč a bylo k nemu i "kozene" pouzdro ktere v sobe obsahuje klavesnici, coz bylo prijemne plus a prevapeni. Protoze psat delsi dokument na dotykovem pristroji je zdlouhave.
[quote=Tomáš Šulc]Jinak este abych se vyhl pripadnemu nedorozumeni a je to dodatecne doplnene do clanku: Pri testovani byly fixne nastavene otacky vetraku, aby nedochazelo k autoregulaci[/quote]
Tak to by se hodilo uvést údaje o otáčkách vnitřní větráčku (bez a s podložkou), když otáčky podložky byly nastaveny pevně. viz "pouze vnitřní chlazení se nebude aktivovat tak často"
[quote=Lachtánek]Sice je to hezky ale s takovou nebudou mit lidi práci..[/quote]
Ale budou, ti v marketech zůstanou (nebo jich trochu ubude) ale zase dostanou práci ti lidé, kteří budou to jídlo rozvážet. Vypadá to zajímavě, ale chce to asi trochu ozkoušet.
Dobrý den, test je pěkný, jen by mě zajímalo, zdali při testování rychlosti čtení flash disku Sandisk Cruzer Extreme nebyl limitem pevný disk, neboť podle výsledků to tak vypadá. Podle specifikace by měla totiž mít rychlost čtení až 190 MB/s.