Boost My PC 5: ve znamení oceli a army stylu s TUF
Článek Boost My PC 5: ve znamení oceli a army stylu s TUF

Boost My PC 5: ve znamení oceli a army stylu s TUF | Kapitola 5

Michal Šimonek

Michal Šimonek

15. 9. 2014 04:00 60

Seznam kapitol

1. Návrat k army stylu a vzduchu 2. Použité komponenty – deska, CPU, GPU 3. Další komponenty a 4K monitor 4. Paměti, zdroj a úložná zařízení 5. Pevný disk pro data a zvuková karta
6. Komponenty – příslušenství 7. Pár fotografií ze stavby PC 8. A finální foto case 9. Fotografie sestavy celku i v detailu a video z natáčení

Společně si můžeme povzdychnout, jak ten čas neskutečně letí. Už pátý výherce se touto dobou těší ze své výhry. Stooobi vytvořil skříň ve stylu, který má osobně asi nejraději a ke kterému skvěle sedí i základní deska z řady TUF od Asusu. Vždy nejde jen o praktičnost, někdy dostane přednost originalita. Vítejte u Boost My PC 5.

Reklama
Reklama

Pevný disk Seagate 3 TB

Výběr pevného disku je dnes podstatně jednodušší než před pár lety, po pohlcení několika menších výrobců zbylo už jen pár značek. Vybraný disk Seagate Barracuda se 3 TB úložného prostoru bude zcela dostačující. I tento disk se objevil v testu na PC Tuningu.

Velkokapacitní 7200otáčkový disk o celkové kapacitě 3 TB.
Velkokapacitní 7200otáčkový disk o celkové kapacitě 3 TB.

Externí zvuková karta Asus Echelon

Po vzoru klasické zvukové karty Asus Xonar U7 vznikla i tato sestřička, pojmenovaná prostě Xonar U7 Echelon Edition. Liší se kamufláží, Stoobi tedy v tomto případě nemusel nic řešit. Hlavní devízou externí karty je připojení přes USB, které díky desce dostává stabilních 5 V (viz popisek desky). Zvuková karta podporuje 7.1kanálový zvuk a SNR je udáváno na slušných 114 dB. Má zvukový převodník Cirrus Logic CS4398. Dále je součástí karty i sluchátkový zesilovač pro sluchátka o impedanci až 150 ohmů. Zvukové zařízení má také aktivní potlačení ruchu při využití mikrofonu.

Boost My PC 5: ve znamení oceli a army stylu s TUF

.

Rozdílem oproti klasické Xonar U7 je softwarové vybavení (při zakoupení doporučuji stáhnout aktuální z webu, nikoliv to z DVD). Například Sonic Radar a nebo Sonic Studio Pro.

Boost My PC 5: ve znamení oceli a army stylu s TUF

Výstupy na zadní straně Xonaru slouží k zapojení výstupů (repro), S/PDIF a samotného napájení skrze USB v počítači.

Boost My PC 5: ve znamení oceli a army stylu s TUF

Z přední čelní strany lze zapojit konektor pro sluchátka a mikrofon, dále je zde ovládání mikrofonu. Nahoře potom vidíme ovladač zvuku.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning