Hrajte o 15 kvalitních antivirů ESET Smart Security 7
i Zdroj: PCTuning.cz
Software Článek Hrajte o 15 kvalitních antivirů ESET Smart Security 7

Hrajte o 15 kvalitních antivirů ESET Smart Security 7

Redakce PCT

Redakce PCT

16. 10. 2013 17:30 11

Seznam kapitol

1. ESET Smart Security 7 2. Soutěžní formulář 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Pojďte si zahrát o jeden z nejmodernějších antivirů současnosti! Používání kvalitního antivirového programu je dnes naprostou nutností, o tom snad nikdo nepochybuje. V následující soutěži si o jeden takový můžete zahrát – připraveno je 15 licencí oceňovaného ESET Smart Security 7 s chytrými funkcemi pro maximální ochranu.

Reklama

Internet je džungle plná nástrah. Jakmile se k němu připojíte z počítače nebo třeba notebooku, vydáváte se do světa plného zákeřných hrozeb. Kyberzločinci jsou stále vynalézavější a rádi hledají bezpečnostní mezery v běžně používaných aplikacích, jejichž prostřednictvím pak infikují počítače nepříjemnou havětí.

Nová generace ochrany před kybernetickými hrozbami ESET Smart Security 7 nabízí spolehlivou ochranu před malwarem, personální firewall, herní režim a funkci Anti-Theft, s jejíž pomocí můžete najít ukradený nebo ztracený notebook. Mezi nové funkce patří blokování zranitelností, pokročilá kontrola paměti a ochrana na sociálních sítích.

Hrajte o 15 kvalitních antivirů ESET Smart Security 7
i Zdroj: PCTuning.cz

Kyberzločinci v poslední době často vytvářejí složitě zašifrovaný, a tím pádem těžko odhalitelný malware, čímž zvyšují pravděpodobnost infekce a případných škod. ESET proto vylepšil svou technologii detekce právě za účelem odhalování těchto zákeřných hrozeb. Novinková funkce Exploit Blocker sleduje pokusy o útok na aplikace, jako jsou webové prohlížeče nebo PDF čtečky. Pokročilá kontrola paměti naopak zasahuje zpětně a snaží se vyhledávat malware, který jiné technologie dosud nezachytily.

S ohledem na nárůst spamu a malwaru zaměřeného na sociální sítě obsahuje sedmá verze produktů ESET pro domácnosti vylepšenou funkci ESET Social Media Scanner. Ta monitoruje a udržuje v bezpečí na sociálních sítích nejen účet samotného uživatele, ale i jeho přátele.

V soutěži s ESETem hrajeme o 15 ročních licencí moderního antiviru ESET Smart Security 7. Soutěž začíná tímto okamžikem a končí 24. října 2013.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama