Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – druhé kolo
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – druhé kolo

Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – druhé kolo

Redakce PCT

Redakce PCT

12. 7. 2012 17:00 4

Seznam kapitol

1. První výherci 2. Soutěžní otázky pro druhé kolo 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Prvního kola se zúčastnilo 3639 soutěžících, vyhrát kartu nVidia GeForce GT 640 s herní peckou Diablo 3 ale může jen jeden. V dnešním vyhlášení si jednoho takového výherce vybereme, přihodíme k němu výherce herní podložky, a zadáme si otázky pro druhé kolo. Opět nebudou nijak zvláště složité, tak žádný strach ;-)

Reklama

Úspěšnost odpovědí byla přes 90 %, být mezi výherci je tak skutečně velké štěstí. Grafiku s Diablem 3 vyhrává soutěžící s e-mailovým nickem:

lord_blade

Druhým výhercem, který získá herní podložku pod myš, se stává soutěžící:

proot

Gratulujeme! Správné odpovědi na soutěžní otázky z prvního kola najdete v původním článku.

Jak soutěž probíhá?

V následující kapitole vám naservírujeme trojici soutěžních otázek. Příští čtvrtek pak vyhlásíme dalšího výherce, který získá Diablo III a grafickou kartu od Gigabytu, další výherce získá ceny útěchy. Zároveň s výherci vám naservírujeme další trojici otázek a týden poté opět vyhlásíme dalšího výherce.

Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – druhé kolo
i Zdroj: PCTuning.cz

Výhodný balíček

Kdo nevyhraje, může si set grafické karty a Diabla III zakoupit za zvýhodněnou cenu. V Alze jsou připraveny výhodné balíčky, kde můžete celkově ušetřit až 20 %. V nabídce najdete verze Gigabyte N670OC-2GD, N570OC-13I, N560OC-1GI, N640OC-2GI a N56GOC-1GI, vždy v setu s plnou verzí Diabla III.

Všechny karty najdete zde

 

O co hrajeme

V naší hře je pro prvního výherce grafika Gigabyte N640OC-2GI s čipem NVIDIA a plná verze Diabla III. Jak výhry vypadají?

Grafická karta...

...Gigabyte N640OC-2GI zvládne Diablo III na plné detaily v HD rozlišení a vyhlazování AA. Má 2 GB operační paměti DDR3, 128bitovou sběrnici, dva DVI-D výstupy, jedno HDMI a jedno VGA. Oproti standardní grafice GT 640 je zde jádro už z výroby přetaktováno o 150 MHz.

Diablo III

Dvanáct let jsme čekali na třetí pokračování Diabla, mnozí z nás si brali dovolenou v práci nebo jeli několik dní non stop. Obrovský úspěch hned od prvních dnů prodejů mluví za vše, Diablo III je jednou z největších herních událostí tohoto roku. Výtečné RPG s krásnou grafikou a strhujícím příběhem, které si nemůže nechat ujít žádný hráč!

Cena útěchy

Pro druhého výherce bude každý týden připravena jedna cena od SteelSeries. Tento týden hrajeme o:

Herní podložku SteelSeries QCK Limited Edition (Demon Hunter)

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama