Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – první kolo
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – první kolo

Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – první kolo

Redakce PCT

Redakce PCT

5. 7. 2012 03:00 18

Seznam kapitol

1. Zadání soutěže 2. Soutěžní otázky pro první kolo 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Následující tři týdny máte velkou šanci na výhru zajímavého setu – grafické karty NVIDIA GeForce GT 640 a legendární hry Diablo III. Každý týden vylosujeme jednoho výherce hlavní ceny, připraveny jsou pak i dárky od společnosti SteelSeries. Otázky jsou jednoduché, stačí chvíli googlovat, tak pojďme na první kolo!

Reklama

Jak to bude probíhat?

V následující kapitole vám naservírujeme trojici soutěžních otázek. Správné odpovědi slosujeme a příští čtvrtek vyhlásíme prvního výherce, který získá Diablo III a grafickou kartu od Gigabytu. Zároveň s výherci vám naservírujeme další trojici otázek a týden poté opět vylosujeme dalšího výherce.

Vždy také vylosujeme jednoho šťastlivce, který dostane dárek od společnosti SteelSeries. Tato výhra se bude měnit, dnes hrajeme o herní podložku pod myš s motivem Diabla III.

Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – první kolo
i Zdroj: PCTuning.cz

Výhodný balíček

Kdo nevyhraje, může si set grafické karty a Diabla III zakoupit za zvýhodněnou cenu. Od dnešního dne v Alze připraveny výhodné balíčky, kde můžete celkově ušetřit až 20 %. V nabídce najdete verze Gigabyte N670OC-2GD, N570OC-13I, N560OC-1GI, N640OC-2GI a N56GOC-1GI, vždy v setu s plnou verzí Diabla III.

Všechny karty najdete zde

O co hrajeme

V naší hře je grafika Gigabyte N640OC-2GI s čipem NVIDIA a plná verze Diabla III. Jak výhry vypadají?

Grafická karta...

...Gigabyte N640OC-2GI zvládne Diablo III na plné detaily v HD rozlišení a vyhlazování AA. Má 2 GB operační paměti DDR3, 128bitovou sběrnici, dva DVI-D výstupy, jedno HDMI a jedno VGA. Oproti standardní grafice GT 640 je zde jádro už z výroby přetaktováno o 150 MHz.

Diablo III

Dvanáct let jsme čekali na třetí pokračování Diabla, mnozí z nás si brali dovolenou v práci nebo jeli několik dní non stop. Obrovský úspěch hned od prvních dnů prodejů mluví za vše, Diablo III je jednou z největších herních událostí tohoto roku. Výtečné RPG s krásnou grafikou a strhujícím příběhem, které si nemůže nechat ujít žádný hráč!

Cena útěchy

Pro druhého vylosovaného bude každý týden připravena jedna cena od SteelSeries. Tento týden hrajeme o:

Herní podložku SteelSeries QCK Limited Edition (Monk)

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama